Listy przyjętych do klas pierwszych I LO im. Stefana Żeromskiego w Opocznie

Klasa A

1 A1: JĘZYK POLSKI, HISTORIA, JĘZYK OBCY
1 A2: JĘZYK POLSKI, HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Wychowawca: Julia Grabska

  1. Adamus Adrian
  2. Bartosik Alicja
  3. Borkowski Tomasz
  4. Czarnecka Anna
  5. Czpak Julia
  6. Długosz Julia
  7. Grudziecka Patrycja
  8. Hejda Dominika
  9. Jankowska Aleksandra
  10. Jędrasik Martyna
  11. Kaliszewska Wiktoria
  12. Kaśkiewicz Dawid
  13. Kawałek Katarzyna
  14. Kłopocka Katarzyna
  15. Kobierska Zuzanna
  16. Konewka Marlena
  17. Kopacz Julia
  18. Kowalczyk Wiktoria
  19. Ksyta Jakub
  20. Kucharska Dagmara
  21. Kupis Martyna
  22. Lenart Emanuel
  23. Łaska Julia
  24. Łysik Katarzyna
  25. Małocha Wiktoria
  26. Pęzowicz Aleksandra
  27. Piotrowska Aleksandra
  28. Rojek Natalia
  29. Rutkowska Zuzanna
  30. Skalska Natalia
  31. Smolarska Magdalena
  32. Stępień Hubert
  33. StępieńPaulina
  34. Śpiewak Natalia
  35. Wawrzeńczak Martyna
  36. Wójtowicz Martyna
  37. Wrzosek Wiktoria
  38. Zielińska Martyna
Klasa BE

1 B: JĘZYK POLSKI, JĘZYK OBCY
1 E: JĘZYK POLSKI, BIOLOGIA
Wychowawca: Anna Mazur

  1. Bańczyk Martyna
  2. Białas Laura
  3. Brzozowicz Patrycja
  4. Czyżewski Karol
  5. Dąbrowski Mateusz
  6. Domagała Wiktoria
  7. Gorzałczyńska Olga
  8. Gorzela Szymon
  9. Jurek Zuzanna
  10. Karpińska Dominika
  11. Kochanowicz Eliza
  12. Krzysztofik Daria
  13. Kumur Kacper
  14. Laskowska Małgorzata
  15. Neyman Zuzanna
  16. Pancer Kinga
  17. Pawlik Wojciech
  18. Pielas Maciej
  19. Pokusa Karolina
  20. Szczółko Izabela
  21. Świątek Julia
  22. Wdówka Julia
  23. Wiktorowicz Adam
  24. Włodarczyk Laura
  25. Wojton Mikołaj
  26. Woźniak Wiktoria
  27. Zdulski Sebastian
Klasa C1D1

1 C1: MATEMATYKA, GEOGRAFIA, FIZYKA
1 D1: MATEMATYKA, FIZYKA, INFORMATYKA
Wychowawca: Karina Nojek

  1. Baran Bartosz
  2. Białuski Mikołaj
  3. Cichańska Zuzanna
  4. Cisowski Damian
  5. Czapka Jan
  6. Dukat Filip
  7. Fornal Wiktoria
  8. Gardziński Filip
  9. Grabowski Adam
  10. Jóźwik Jakub
  11. Juźwik Karol
  12. Karasiński Wiktor
  13. Konewka Weronika
  14. Kowalski Marcin
  15. Król Marcin
  16. Kwiatkowska Martyna
  17. Lasota Igor
  18. Matusiewicz Julia
  19. Mijas Jakub
  20. Pawlak Gabriel
  21. Pietras Martyna
  22. Rutowicz Kacper
  23. Rzepka Jacek
  24. Składowski Bartłomiej
  25. Szewczyk Adam
  26. Szymański Jakub
  27. Wijata Joanna
  28. Wiktorowicz Aleksandra
  29. Woźniak Mateusz
  30. Wójcik Michał
Klasa C2D2

1 C2: MATEMATYKA, GEOGRAFIA, INFORMATYKA
1 D2: MATEMATYKA, CHEMIA, INFORMATYKA
Wychowawca: Anna Kochanowska

  1. Bednarczyk Wiktor
  2. Chmal Klaudia
  3. Dąbrowski Mateusz
  4. Franas Kacper
  5. Jackowska Klaudia
  6. Ksyta Miłosz
  7. Madej Aleksandra
  8. Płuciennik Emilia
  9. Prusek Łukasz
  10. Sadzikowski Maciej
  11. Stępień Dominik
  12. Szczepanik Oskar
  13. Sznajder Przemysław
  14. Szulc Paulina
  15. Świątek Alicja
  16. Tokarski Jakub
  17. Wach Natalia
  18. Wiktorowicz Adrian
  19. Wiktorowicz Jakub
  20. Witoń Piotr
  21. Zapałacz Kacper
  22. Zdybał Wiktoria
  23. Zięba Kacper
Klasa F

1 F: BIOLOGIA, CHEMIA, MATEMATYKA
Wychowawca: Renata Sijer

  1. Adamska Karolina
  2. Bartos Zuzanna
  3. Bąkiewicz Wiktoria
  4. Bogusiewicz Patrycja
  5. Brzeska Zuzanna
  6. Danielik Bartłomiej
  7. Głuch Natalia
  8. Jarząb Marta
  9. Kopytowska Weronika
  10. Kucharska Paulina
  11. Lach Wiktoria
  12. Łucka Zuzanna
  13. Madej Anna
  14. Maroszek Julia
  15. Matysiak Wiktoria
  16. Michalczyk Weronika
  17. Mikołowska Natalia
  18. Namiel Julia
  19. Oleksik Maria
  20. Paduch Katarzyna
  21. Piotrowska Natalia
  22. Plewa Zuzanna
  23. Polak Milena
  24. Rogulska Roksana
  25. Smolarska Zuzanna
  26. Sobolewska Karolina
  27. Stępień Katarzyna
  28. Stolarczyk Ewa
  29. Telus Weronika
  30. Tępińska Eliza
  31. Turlińska Sylwia
  32. Waśkiewicz Jakub
  33. Wijata Wiktoria
  34. Wiktorowicz Marlena
  35. Wilczyński Maciej
  36. Woźniak Natalia
  37. Zaborowska Aleksandra
  38. Zalega Joanna
Klasa G

1 G: BIOLOGIA, CHEMIA, GEOGRAFIA
Wychowawca: Teresa Tępińska

  1. Badura Jagoda
  2. Gapys Wioleta
  3. Gromadzka Monika
  4. Gwadera Katarzyna
  5. Jakubowska Magdalena
  6. Jarząbek Wiktoria
  7. Jędrzejczyk Wiktoria
  8. Kaluźna Julia
  9. Kawałek Anna
  10. Kępska Łucja
  11. Krajewska Alicja
  12. Mocarska Oliwia
  13. Oleś Małgorzata
  14. Rzeźnik Kinga
  15. Skalska Wiktoria
  16. Świąder Weronika
  17. Szymczyk Katarzyna
  18. Wijata Karolina
  19. Wiśniewska Julia
  20. Wlazło Jakub
  21. Zalega Katarzyna

Wyniki matur 2017

Ogólnopolska zdawalność z liceów wyniosla 84,4%.
Zdawalność w I LO: 98,05%

Jesteśmy dumni z wyników naszych maturzystów. Jak zawsze możemy poszczycić się wieloma świetnymi wynikami. Poniżej najlepsze wyniki z poszczególnych przedmiotów.

PP- poziom podstawowy, PR- poziom rozszerzony

JĘZYK POLSKI
  1. Adamczyk Agnieszka- 80%
  2. Chałubińska Weronika- 80%
  3. Goska Faustyna- 80%
  4. Jończyk Natalia- 91%
  5. Józefowicz Izabela- 86%
  6. Kołodziejska Kinga- 83%
  7. Kopytowska Aleksandra- 77%(PP), 90%(PR)
  8. Kowalska Aleksandra- 93%
  9. Michałowicz Aleksandra- 83%(PP), 75%(PR)
  10. Pluta Magdalena- 90(PR)
  11. Sobolewska Natalia-89%
  12. Sołtys Dominika- 91%
  13. Witoń Kinga- 100%(PR)
  14. Woźniak Aleksandra- 80%(PR)
  15. Wróbel Klaudia- 76%
  16. Zalega Julia- 79%
  17. Zdulska Eliza- 94%

    1 wynik 100%
MATEMATYKA
  1. Adamczyk Agnieszka- 82%
  2. Babis Celina- 90%
  3. Baran Anna- 78%
  4. Bartyzel Damian- 84%
  5. Białas Aleksandra- 98%
  6. Białas Dawid- 98%
  7. Białek Emilia- 84%
  8. Błażejewicz Joanna- 80%
  9. Bogatek Natalia- 92%
  10. Chałubińska Weronika- 82%
  11. Chrobak Karol- 80%
  12. Chrustowicz Martyna- 98%
  13. Dębowski Michł- 100%
  14. Drynkowski Dominik- 80%
  15. Fornal Arkadiusz- 90%
  16. Franczak Aleksandra- 94%
  17. Gołębiowski Oskar- 86%
  18. Gwóźdź Konrad- 88%
  19. Jarzyńska Wiktoria- 90%
  20. Józefowicz Izabela- 96%
  21. Jóźwik Małgorzata- 90%
  22. Jóżwik Piotr- 100% (PP), 80% (PR)
  23. Kabała Karina- 96%
  24. Kaśkiewicz Karol- 76%
  25. Kłusek Konrad- 100%
  26. Kocemba Karolina- 80%
  27. Kołodziejska Kinga- 98%
  28. Kopera Aneta- 82%
  29. Kopytowska Aleksandra- 92%
  30. Kowalczyk Zuzanna- 88%
  31. Kowalczyk Kacper- 80%
  32. Kowalska Aleksandra- 98%
  33. Kowalska Wiktoria- 80%
  34. Kowalski Jakub- 92%
  35. Kril Jakub- 86%
  36. Krzanowski Adam- 76%
  37. Krzysztofik Justyna- 76%
  38. Ksyta Natalia- 96%
  39. Kubiszewski Szymon- 96%
  40. Laskiewicz Natalia- 84%
  41. Mada Monika- 90%
  42. Madej Kamil- 88%
  43. Malej Izabela- 90%
  44. Maruszewska Paulina- 86%
  45. Marzec Dominika- 80%
  46. Michałowicz Aleksandra- 78%
  47. Michałowicz Sylwia- 98%
  48. Nowicki Mateusz- 94%
  49. Pawlik Natalia- 98%
  50. Płóciennik Iwona- 84%
  51. Połeć Milena- 100%
  52. Pomykała Emilia- 78%
  53. Popecka Monika- 80%
  54. Rajska Gabriela- 84%
  55. Róg Daniel- 82%
  56. Samson Klaudia- 86%
  57. Sapieja Magda- 80%
  58. Skibińska Aleksandra- 78%
  59. Sobolewski Krztsztof- 80%
  60. Sroka Adrian- 100%
  61. Stępień Angelika- 94%
  62. Stępień Natalia- 88%
  63. Stobieniecka Weronika- 100% (PP), 86% (PR)
  64. Swęd Jakub- 100%
  65. Szałas Kacper- 84 %
  66. Szczegielniak Patrycja- 76%
  67. Szymański Maciej- 84%
  68. Szynczyk Agata- 94%
  69. Ubysz Paulina- 90%
  70. Wijata Bartłomiej- 84%
  71. Wilk Jeremi- 94%
  72. Wolska Katarzyna- 100% (PP), 86% (PR)
  73. Wożniak Aleksandra- 84%
  74. Wożniak Michał- 94%
  75. Wójcik Martyna- 78%
  76. Zalega Julia- 94%
  77. Zdulska Eliza- 100%
  78. Zięba Szymon- 90%
  79. Zych Maciej- 82%
  80. Żurnia Natalia- 94%
    9 wyników 100%
JĘZYK ANGIELSKI
  1. Adamczyk Agnieszka- 98% (PP), 88% (PR)
  2. Badura Sebastian- 94% (PP), 80%(PR)
  3. Balasińska Weronika- 94%
  4. Balcerak Filip- 86%
  5. Bartyzel Damian- 92%
  6. Białas Aleksandra- 94%
  7. Białas Dawid- 86%
  8. Błażejewicz Joanna- 98%
  9. Błażejewicz Aleksandra- 96%
  10. Bogatek Martyna- 80%
  11. Budak Jakub- 100%
  12. Chałubińska Weronika- 96%
  13. Chałubiński Bartłomiej- 90%
  14. Chrustowicz Martyna- 92%
  15. Deka Paulina- 98%(PP), 86%(PR)
  16. Dębowski Michał- 80%
  17. Drynkowski Dominik- 82%
  18. Dworak Adam- 82%
  19. Farys Paweł- 84%
  20. Fornal Arkadiusz- 86%
  21. Gajewska Karolina- 78%
  22. Gąsiowski Dawid- 100%(PP), 96%(PR)
  23. Gołębiowski Oskar- 86%
  24. Grabowska Hanna- 98%
  25. Grabska Anna- 78%
  26. Grabska Marta- 78%
  27. Gorss Michał- 94%
  28. Grudziecka Monika- 90%
  29. Guldzińska Martyna- 86%
  30. Gwóźdź Konrad- 80%
  31. Iwanicka Angelika- 84%
  32. Jarzyńska Wiktoria- 96%(PP), 84%(PR)
  33. Jedynak Dominik- 100%(PP), 84%(PR)
  34. Jończyk Natalia- 100%
  35. Józefowicz Izabela- 90%
  36. Jóźwik Małgorzata- 80%(PR)
  37. Jóźwik Piotr- 96%(PP), 86%(PR)
  38. Jurek Natalia- 96%
  39. Kaśkiewicz Karol- 78%
  40. Kazusek Przemysław- 88%
  41. Kędziora Martyna- 86%
  42. Kępska Wiktoria- 84%
  43. Klata Wojciech- 92%
  44. Kłusek Konrad- 82%
  45. Kobierska Marta- 90%
  46. Kocemba Karolina- 88%
  47. Kołodziejska Kinga- 100%(PP), 92%(PR)
  48. Kopera Karolina- 78%
  49. Kopera Aneta- 86%
  50. Kopytowska Aleksandra- 88%
  51. Kowalczyk Zuzanna- 88%
  52. Kowalczyk Adam- 82%
  53. Kowalska Michalina- 100%(PP), 90%(PR)
  54. Kowalska Aleksandra- 100%
  55. Kowalski Jakub- 92%
  56. Kril Jakub- 86%
  57. Król Michał- 100%
  58. Krzanowski Adam- 86%
  59. Ksyta Klaudia- 96%
  60. Ksyta Natalia- 84%
  61. Kubiszewski Szymon- 100%(PP), 88%(PR)
  62. Leśniewska Kaja- 82%
  63. Lis Maciej- 86%
  64. Łakomski Mateusz- 88%
  65. Madej Kamil- 96%
  66. Malej Izabela- 92%
  67. Mantorska Kinga- 96%
  68. Marzec Dominika- 82%
  69. Melka Konrad- 84%
  70. Michałowicz Aleksandra- 86%
  71. Miachałowicz Sylwia- 82%
  72. Mroczek Monika- 96%
  73. Nowicki Mateusz- 98%
  74. Pacan Jakub- 82%
  75. Poddębniak Natalia- 92%
  76. Połeć Milena- 92%(PP), 82%(PR)
  77. Popecka Monika Paula- 92%
  78. Popecka Monika Anna- 94%(PP), 84%(PR)
  79. Prochowska Weronika-82%
  80. Rajska Gabriela- 80%
  81. Rudalska Wiktoria- 90%
  82. Samson Klaudia- 94%
  83. Sarwa Michalina- 94%(PP), 78%(PR)
  84. Sekulska Kinga- 78%
  85. Sionek Ignacy-94%
  86. Skorupa Karolina- 94%
  87. Sobolewska Natalia- 88%
  88. Sobolewski Krzysztof- 90%
  89. Sołtys Dominika- 82%
  90. Sroczyński Krzysztof-90%
  91. Sroka Adrian- 86%
  92. Stachniak Patryk- 78%
  93. Stępień Angelika- 100%(PP), 90%(PR)
  94. Stępień Natalia- 86%
  95. Stobieniecka Weronika- 86%(PP), 80%(PR)
  96. Stolarczyk Krzysztof- 86%
  97. Stróżak Anna- 98%(PP), 88%(PR)
  98. Swęd Jakub- 94%(PP), 88%(PR)
  99. Szczepocka Aleksandra- 94%(PP), 80%(PR)
  100. Szymańska Weronika- 94%
  101. Szymański Maciej- 90%
  102. Szymczyk Agata- 84%
  103. Świątek Magdalena- 82%
  104. Świątek Natalia- 80%
  105. Telega Paulina- 78%
  106. Uzarowicz Oliwia- 88%
  107. Wijata Bartłomiej- 90%
  108. Wilk Jeremi- 96%(PP), 94%(PR)
  109. Witoń Kinga- 100%
  110. Wojciechowska Monika- 96%
  111. Wolska Katarzyna- 96%(PP), 100%(PR)
  112. Woźniak Aleksandra- 96%(PP), 80%(PR)
  113. Woźniak Aneta- 88%
  114. Woźniak Michał- 96%(PP), 82%(PR)
  115. Wróbel Klaudia 92%
  116. Zalega Julia- 86%(PR)
  117. Zalewska Daria- 90%
  118. Żurawski Oskar- 92%
  119. Żurnia Natalia- 96%(PP), 80%(PR)
    12 wyników- 100%
BIOLOGIA
  1. Stróżak Anna – 83% (PR)
  2. Białas Aleksandra- 77% (PR)
FIZYKA
  1. Kubiszewski Szymon- 78% (PR)
CHEMIA
  1. Bartyzel Damian- 78% (PR)
  2. Fornal Arkadiusz- 77% (PR)
  3. Stróżak Anna- 77% (PR)
GEOGRAFIA
  1. Kril Jakub- 82% (PR)
JĘZYK NIEMIECKI
  1. Bartosik Mateusz- 82%
  2. Jóźwik Małgorzata- 94%
  3. Kołodziejczyk Izabela- 84%
  4. Łączek Martyna- 80%
  5. Makuch Aleksandra- 88%
  6. Ubysz Paulina- 84%
  7. Witoń Kinga- 80% (PR)
  8. Zalega Julia- 100%
  9. Zdulska Eliza- 92% (PP), 74%(PR)
JĘZYK ROSYJSKI
  1. Goska Faustyna- 90%

Uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych

23 czerwca 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.
List skierowany do uczniów odczytała przedstawicielka biura posła na Sejm Rzeczypospolitej Robert Telusa.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadzili uczniowie: Kinga Ciecierska i Michał Ryba.

W klasach pierwszych i drugich uczyło się 376 uczniów. Średnia ocen całej szkoły wyniosła: 4,42, a średnia frekwencja: 86,94%.

Wyniki klasyfikacji końcowej jak zwykle są w naszej szkole imponujące! Aż 160 uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem; 90 uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 5,00!

Na początku uroczystości wyróżniono i nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki. Nagrodzeni zostali:

Frekwencja:
I miejsce w szkole za frekwencję: I D (93, 58%)
II miejsce: I F1 (91,35%)
III miejsce: II C (90,06%)

Wśród klas pierwszych
I miejsce
ze średnią 5,06 zajęła klasa I F1 (również I miejsce w szkole)
II miejsce: I F2G– 4,82 (II miejsce w szkole)
III miejsce: I C– 4,69 ( III miejsce w szkole)

Wśród klas drugich
I miejsce- II F1
– 4,67
II miejsce- II C– 4,19
III miejsce- II F2– 4,12

Wśród klas drugich  najwyższe miejsca indywidualne zajęli:
I miejsce: Grudziecki Miłosz- IIAB, Jarząb Monika- II F1 i Stępień Agata- II F1- wszyscy średnia 5,44
II miejsce: Franaszczyk Wronika- II C- 5, 4
III miejsce: Ksyta Mateusz, Kwaśniak Monika i Rogulska Natalia z kl. II F1- śr. 5,33

Pierwsza szkolna trójka i najlepszy uczeń  z każdej klasy:
I miejsce w szkole zajęła w tym roku Agata Grabska klasa I F1 ze średnią 5,71
II miejsce- Ciecierska Kinga – I F1, 5,69
III miejsce: 2 osoby: klasa I F1: Czerczak Weronika i Krajewska Natalia, śr. 5,63.

Najlepsi uczniowie z poszczególnych klas:
I A- Ścierska Julia- 5,41
IB/E- Nowak Aleksandra- 5,25
I C- Kubiszewski Piotr i Zych Wojciech- 5, 31
I D- Ryba Michał i Wasilewski Szymon- 5,5
I F1- ścisłą czołówką szkoły stanowią uczniowie tej klasy, więc wyłoniliśmy kolejną osobę z najwyższą średnią: Kmiecik Rafał- 5,5
I F2/G- Głąbińska Weronika- 5,31
II A/B- Grudziecki Miłosz- 5,44
II C- Franaszczyk Weronika- 5,40
II D- Czerczak Natalia- 5,20
II E/G- Banasiak Aleksandra- 5,25
II F1- Jarząb Monika i Stępień Agata- 5,44
II F2- Nowak Patrycja- 4,89

Uczniowie klas, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali nagrody – pamiątkowe albumy wraz z życzeniami od dyrekcji.

Następnie wręczono nagrody za udział w różnych konkursach, olimpiadach oraz za pracę w organizacjach uczniowskich działających na terenie naszej szkoły.

Uczniowie nagrodzeni za udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”:
Wojciech Brzeziński  kl. IIf1
Dawid Czerniak  kl. IIf1
Kamila Szymczyk kl. IIeg
Antoni Tomczyk kl. Id
Klaudia Bryks  kl. IIeg
Michał Ryba  kl. Id
Szymon Słowikowski  kl. IIf2
Katarzyna Stolarczyk kl. IIf1
Patryk  Skorupa  kl. If1
Aneta Białas kl.IIf2
Agata Grabska kl. If1
Monika Kwaśniak  kl.IIf1
Agata Stępień kl. IIf1
Natalia Krajewska kl.If1
Sylwia Włodarczyk  kl.If2g
Weronika  Szpinek  kl. IIeg
Karol Musiał  kl.IIeg
Kinga Ciecierska  kl.If1
Mateusz Ksyta  kl IIf1
Rafał Kmiecik  kl. If1
Wiktoria Krzysztofik  kl.If2g
Patrycja Starnawska  kl.Ic
Aleksandra Korycka  kl.If1
Weronika Czerczak  kl.If1
Klaudia Zych  kl.If2g
Monika Brzózka  kl.If2g
Wiktoria Zięba kl. If1
Aleksandra Mijas   kl. Ic
Aleksandra Oratyńska  kl. If1
Oliwia Wiktorowicz  kl.If1
Karolina Stępień  kl. If1

Uczniowie  wyróżnieni za udział  w olimpiadach „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”, XLIII Olimpiadzie Historycznej, Olimpiadzie ,,Dwie dekady solidarności” i konkursie  historycznym ,,Gloria Victis – Życie i działalność Pułkownika Witolda Pileckiego:
Klasa II AB:
Wiktoria Cieślikiewicz
Agata Kępska
Agata Ziębaczewska
Piotr Woźniak
Klasa II F1:
Jan Klimek
Łukasz Bykowski
Klasa ID:
Szymon Wasilewski

Uczniowie wyróżnieni w Ogólnopolskim konkursie  Alfik Matematyczny oraz w konkursie Max matematyczny:
Weronika Czerczak IF1
Tomasz Białecki IID
Michał Ryba ID
Cyprian Wiktorowski ID
Karol Musiał IIF1

Uczniowie wyróżnieni w szkolnym konkursie fizycznym:
Łukasz Mazur IID
Agata Grabska IF1
Adam Kopczyński IID
Natalia Czerczak IID

Uczniowie wyróżnieni w konkursach i olimpiadach geograficznych:
Faustyna Kwiecień IIC
Katarzyna Czerczak IIC
Klaudia Kuleta IC
Dominika Ciszek IIAB
Łukasz Stępnień IIAB
Szymon Firkowski IIAB
Anita Kowalczyk IC
Paulina Słowicka IC
Weronika Franaszczyk IIC

Uczniowie wyróżnieni w  ogólnopolskich konkursach języka niemieckiego:
Michała Ryba ID
Łukasz Mazur IID
Julia Urbańczyk IF2G
Luiza Krawczyk IF2G
Kinga Wasilewska IA
Wiktoria Cieślikiewicz IIAB
Jan Klimek IIF1
Roksana Sobczyk IIF1
Agata Ziębaczewska IIAB
Monika Michałowicz IIAB
Katarzyna Baran IIAB
Rafał Kmiecik IF1
Agata Grabska IF1

Uczniowie nagrodzeni w I Konkursie Humanistycznym „Rozumiem”:
Laureaci I, II i III miejsca w kraju
Oliwia Nieć IF1
Rafała Kmiecik IF1
Justyna Wiktorowicz IF1

Uczniowie wyróżnieni w Szkolnym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych:
Agata Grabska IF1
Karolina Adamczyk IIAB
Alicja Sitnik ID

Uczniowie nagrodzeni w Szkolnym konkursie wiedzy o Rosji i języku rosyjskim:
Kinga Komur IA
Julia Pancer I F2G
Kacper Budzyński IF1
Krzysztof Szczegielniak IA
Bartosz Więckowski IIF1
Jakub Paduch IIEG
Łukasz Bykowski IIF1

Uczniowie wyróżnieni w konkursie literackim „Czy warto czytać książki?”:
Miłosz Grudziecki  IIAB  I miejsce
Dominika Ciszek IIAB  II miejsce
Milena Paliwoda IIAB  III miejsce
Piotr Woźniaka II AB wyróżnienie

Uczniowie wyróżnieni w konkursie plastycznym „Warto czytać – plakat promujący czytelnictwo”:
Angelika Konewka  IC  I miejsce
Izabela Stuleblak IC  II miejsce
Adrian Pacan IC   III miejsce
Dominik a Lenart IIAB  wyróżnienie

Finalistka XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej:
Julia Ścierska – uczennica klasy IA

 

Nagrodzeni uczniowie za  zaangażowanie  na rzecz społeczności szkolnej.

Za pomysły, chęci, zaangażowanie i pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego zostały nagrodzone następujące osoby:
Katarzyna Deperas IID
Martyna Romanowska IID
Marianna Staszewską IID
Katarzyna Grzybek IID
Agata Skłodowska IID
Karolina Rzeźnik IIE/G
Edyta Maślak IIAB
Weronika Kopacz IIAB
Szymon Drgas IIC
Daria Wiatrowska IIAB
Jan Klimek II F1
Patrycja Twardowska II D
Natalia Zięba II D
Michał Ryba I D
Kinga Ciecierska I F1

Dyplomy za zaangażowanie, za wielkie serce i za bezinteresowną pomoc w zmienianiu otaczającej rzeczywistości  w ramach pracy Szkolnego Koła Wolontariatu  otrzymali:
Luiza Krawczyk IF2
Monika Madej I F2
Wiktoria Pietrzyk I F2
Daria Wiatrowska II AB
Weronika Kopacz II AB
Natalia Nabijanek II AB
Wiktoria Cieślikiewicz II AB
Magda Sitkowska II F1
Julia Urbańczyk II F 1

Uczniowie wyróżnieni za osiągnięcia artystyczne i działalność w szkolnym kole kabaretowo-teatralnym „SPONTAN” oraz pracę w Studio 107:
z klasy I BE:
– Wiktoria Urbanowicz
– Marzena Pązik
– Aleksandra Nowak
– Aleksandra Bartyzel
– Zuzanna Mijas
– Dagmara Kucharska
– Natalia Myślińska
– Wiktoria Jarząb
– Paulina Wiktorowicz
– Karolina Sobczyk
– Michał Wiktorowicz
– Izabela Samek
z klasy IIAB:
 – Wiktoria Cieślikiewicz
– Aleksandra Piekarska
z klasy I D:
 – Adam Walczak
– Arkadiusz Składowski
– Cyprian Wiktorowski
– Jakub Błażejewicz
z klasy IA:
 – Klaudia Składowska
– Katarzyna Twardowska
z klasy IIF2:
 – Małgorzata Defratyka
– Aleksandra Kowalczyk
z klasy IIEG:
– Weronika Defratyka
– Marcin Gruszczyński
– Mateusz Gruszczyński
z klasy IC:
 – Patrycja Starnawska

Uczniowie nagrodzeni za osiągnięcia sportowe:

Klasa I A
Ewelina Franczak
Wiktoria Madej
Natalia Bukarewicz
Klasa I B/E
Maciej Czuban
Patryk Raczyński
Dominik Sroka
Łukasz Sobolewski
Małgorzata Karbownik
Katarzyna Karbownik
Zuzanna Mijas
Klaudia Miko
Nikola Piekarska
Katarzyna Skorłutowska
Paulina Wiktorowicz
Klasa I C
Alicja Dybalska
Aleksandra Mijas
Patrycja Starnawska
Aleksandra Oszczęda
Izabela Stuleblak
Maja Walasik
Karol Gapys
Piotr Kubiszewski
Borys Gąsiorowski
Wojciech Białas
Kamil Orzechowski
Piotr Stępień
Klasa ID
Aneta Gwizdoń
Krzysztof  Kołodziejczyk
Damian Nowak
Dawid Rakoczy
Bartosz Warczyński
Michał Ryba
Klasa IF1
Artur Safaryan
Kacper Budzyński
Szymon Grabski
Klasa F2G
Monika Madej
Klasa II C
Hubert Wiktorowicz
Natalia Białek
Katarzyna Czerczak
Aleksandra Piekarz
Klasa II D
Marianna Staszewska
Agata Składowska
Michał Franczak
Klasa II E/G
Karolina Rzeźnik
Weronika Defratyka
Aleksandra Wiktorowicz
Ewelina Gwizdoń
Kamila Micielska
Paweł Gągorowski
Marcin Gruszczyński
Mateusz Gruszczyński
Bartłomiej Jach
Jakub Paduch
Wiktor Piekarski
Szymon Skroś
Piotr Wilk
Klasa II F1
Karolina Galińska
Katarzyna Smolarska
Karolina Sochańska
Kamila Wiktorowicz
Dawid Czerniak
Klasa II F2
Antoni Kwaśniak
Sebastian Miązek
Małgorzata Defratyka

Uczniowie wyróżnieni za rywalizację sportową podczas Dnia Sportu Szkolnego oraz za Turniej piłki nożnej z okazji Pierwszego Dnia Wiosny 2017 :

Klasowy Mityng Lekkoatletyczny
Dziewczęta
I miejsce- Klasa I B/E  746pkt
II miejsce- Klasa II E/G 736pkt
III miejsce- Klasa II C 580pkt
Chłopcy
I miejsce- Klasa II E/G 770pkt
II miejsce- Klasa I B/E 737pkt
III miejsce- Klasa I D  648pkt

Sztafetowe biegi przełajowe:
I miejsce- Klasa IC / ID
II miejsce- Klasa IB/E
III miejsce- Klasa IIE/G

Siatkówka Plażowa Dziewcząt i Chłopców:
Dziewczęta:
I miejsce
Izabela Firmowska IF2G
Marta Biskup IF2G
II miejsce
Agata Składowska IID
Aneta Gwizdoń ID
III miejsce
Klaudia Miko IB/E
Małgorzata Karbownik IB/E
Chłopcy
I miejsce
Szymon Skroś IIE/G
Bartłomiej Jach IIE/G
II miejsce
Maciej Czuban IB/E
Dominik Sroka IB/E
III miejsce
Kamil Jaworski IIE/G
Mateusz Łukasik ID

Piłka Koszykowa „3x3”
Dziewczęta:
I miejsce – klasa I BE
Nikola Piekarska
Katarzyna Karbownik
Klaudia Miko
II miejsce – klasa IF1
Weronika Czerczak
Aleksandra Słowicka
Julia Patynowska
Chłopcy:
I miejsce – klasa II EG
Marcin Gruszczyński
Mateusz Gruszczyński
Paweł Gągorowski
II miejsce – klasa I D
Damian Nowak
Jakub Bolek
Mikołaj Kowalczyk
III miejsce – Studio 107
p. prof. Jacek Pluciński
Michał Wiktorowicz
Marcin Wilk

Tenis Stołowy
Dziewczęta:
I miejsce
Patrycja Nowak IIF2
II miejsce
Weronika Franaszczyk IIC
III miejsce
Monika Jarząb IIF1
Chłopcy:
I miejsce
Szymon Grabski IF1
II miejsce
Norbert Kupis IIC
III miejsce
Patryk Raczyński IB/E

 Turniej gry w warcaby
I miejsce: Dawid Czerniak IIF1
II miejsce: Agata Stępień IIF1
III miejsce: Bartłomiej Wiatrowski IB/E

 Turniej gry w szachy
I miejsce: Krzysztof Szczegielniak IA
II miejsce: Adam Walczak ID
III miejsce: Joachim Więckowski IID

Drużyny piłkarskie, które rywalizowały ze sobą w Turnieju Piłki Nożnej I Dnia Wiosny:
Klasy II E/G I miejsce
Klasy I D II miejsce
Klasy I B/E III miejsce
Dyplom pamiątkowy za udział w turnieju otrzymuje klasa I C.

 

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów.

Życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!