Klasa 1 A2/B

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1 A2/B

Przedmioty rozszerzone: polski, wiedza o społeczeństwie, geografia

Wychowawca:   MAGDALENA STAŃCZYK

  1. Carti, Sonya Natalia
  2. Chochuł, Martyna
  3. Gąsiowska, Wiktoria Ewa
  4. Głąbała, Klaudia Katarzyna
  5. Gmur, Magdalena Anna
  6. Gruszczyńska, Weronika Aleksandra
  7. Gruszecka, Sylwia
  8. Gwadera, Szymon
  9. Jurek, Wiktoria Magdalena
  10. Kaczmarek, Agnieszka Beata
  11. Konecka, Paulina
  12. Kowalczyk, Patrycja Weronika
  13. Krzyżanowska, Iwona  Marianna
  14. Madej, Karolina Maria
  15. Maicka, Karolina Paula
  16. Majsterek, Natalia Aleksandra
  17. Mamrot, Aleksandra Maria
  18. Milner Paulina
  19. Mitrus, Jarosław Marcin
  20. Nowakowska, Michalina
  21. Pacan, Filip Kacper
  22. Paliwoda, Paulina Beata
  23. Pęchner, Małgorzata  Grażyna
  24. Piwowarczyk, Monika Agnieszka
  25. Plucińska, Aleksandra Martyna
  26. Rurarz, Małgorzata Paulina
  27. Rzeźnik, Michał
  28. Sarwa, Jagoda Magdalena
  29. Smak, Marta
  30. Smardzewska, Anna Maria
  31. Staniszewska, Karolina Natalia
  32. Synowiec, Aleksandra  Maria
  33. Szymczewski, Artur  Krzysztof
  34. Trębarczyk, Katarzyna Maria
  35. Wiktorowicz, Weronika
  36. Wolska, Magdalena
  37. Wrona, Aleksandra Nela

Klasa 1 A1

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1 A1

Przedmioty rozszerzone: polski, historia, wiedza o społeczeństwie

Wychowawca:  JACEK PLUCIŃSKI

  1. Antos, Joanna Maria
  2. Barul, Agata
  3. Borończyk, Wioleta Maria
  4. Borowiecki, Paweł Krzysztof
  5. Czyż, Ewa Magdalena
  6. Dąbrowska, Dominika  Maria
  7. Gębczyńska, Anna
  8. Gorzela, Kamil Krzysztof
  9. Gregorczyk, Karolina
  10. Karbownik, Anna Maria
  11. Klata, Izabela Ewa
  12. Lasota, Luiza  Anna
  13. Markiewicz, Roksana  Natalia
  14. Nems, Monika  Anna
  15. Nowak, Kaja  Maria
  16. Nowak, Weronika
  17. Nowakowska, Patrycja Beata
  18. Pałaszewska, Dorota  Barbara
  19. Panfil, Dominika  Barbara
  20. Róg, Beata
  21. Różycki, Michał  Krzysztof
  22. Szpocińska, Aleksandra
  23. Telus, Michał  Sebastian
  24. Tworek, Aleksandra  Maria
  25. Wasiak, Patrycja
  26. Więckowska, Katarzyna  Weronika
  27. Wiktorowicz, Joanna  Weronika
  28. Wołąkiewicz, Łucja  Justyna
  29. Zwoliński, Przemysław  Wiktor

Wyniki matur 2013 w „Żeromskim”

Zdawalność 99,51%

(jedna osoba nie zdała języka angielskiego)

Przedmiot

Poziom

Średnie wyniki w %

Liczba zdających

Najlepsze wyniki

kraj

woj.

szkoła

język polski

podstawowy

55

54

59

205

Maja Piętka (99%), Anna Bubel (93%), Karolina Wołonkiewicz (90%), Paulina Bomba (84%), Edyta Kwiatkowska (87%),Katarzyna Ciborowska (80%), Dominika Janecka (81%),Anna Kowalewska(81%), Monika Pawlak (83%), Dagmara Rojek (80%)

rozszerzony

63

61

61

66

PR: Anna Bubel (95%)  Paulina Siwek (90%), Karolina Witecka (90%), Paulina Bomba (83%), Katarzyna Ciborowska (85%), Anna Kowalewska (80%)

język angielski

podstawowy

68

68

79

186

Karolina Bińczyk (100%), Ignacy Bojanowski (100%), Anna Bubel(100%), Katarzyna Dębowska (100%), Bartłomiej Kośka (100%), Anna Kowalewska (100%), Sylwia Kuleta (100%), Karolina Matysiak(100%), Tomasz Nojek (100%), Marta Paduszyńska (100%), Paulina Siwek (100%), Kinga Ściubeł (100%), Aleksandra Tepińska (100%), Justyna Wiśniewska (100%), Michał Wojnowski (100%), Karolina Wołonkiewicz (100%), Krzysztof Wróblewski(100%), Aleksandra Bartyzel (98%), Jakub Biernacki (98%), Magdalena Błażejewicz (96%), Majka Cabaj (98%), Katarzyna Ciborowska (98%), Łukasz Grzybowski (96%), Adam Jaroń (96%), Magdalena Jurek (97%), Ewa Karpowicz (97%), Ewelina Krawczyk (98%), Aleksandra Kucharska (96%), Dawid Matuszczak (96%), Anna Mijas (98%), Paulina Milczarczyk (96%), Maja Piętka (96%), Agnieszka Słowikowska (98%), Jakub Sobczyk (98%), Adam Stachurski (98%), Kinga Taczykowska (98%), Krzysztof Wijata (98%), Karolina Witecka (98%), Jolanta Bańczyk (94%), Agata Bąk (90%), Justyna Chałubińska (93%), Adrian Chmielewski (94%), Paulina Cichawa (93%), Justyna Dąbrowska (92%), Katarzyna Dudek (90%), Paulina Dziubek (92%), Michał Gorzałczyński (92%), Agata Grabowska (92%), Łukasz Grzybowski (96%), Bartosz Kalinowski (93%), Aleksanrda Karkowska (95%), Roksana Kobierska (90%), Aleksandra Kowalczyk (95%), Joanna Kowalczyk (94%), Edyta Kwiatkowska (90%), Michał Majewski (91%), Justyna Migdalska (91%), Dagmara Rojek (92%), Magdalena Róg (90%), Izabela Sikora (91%), Kamil Stępień (91%), Agata Szpoton (92%), Jacek Wieruszewski (92%), Przemysław Wijata (90%), Rafał Wilk (91%), Bartłomiej Woźniak (91%)

rozszerzony

67

67

69,42

62

Paulina Siwek (99%),  Karolina Wołonkiewicz (93%), Bartłomiej Kośka (92%), Aleksandra Tępińska (91%), Anna Bubel (90%), Magdalena Błażejewicz (89%), Katarzyna Ciborowska (89%), Anna Kowalewska (89%), Magdalena Jurek (86%), Aleksandra Kucharska (88%), Sylwia Kuleta (87%), Karolina Matysiak (85%), Maja Piętka (84%), Agnieszka Słowikowska (88%), Adam Stachurski (82%), Kinga Taczykowska (82%), Krzysztof Wijata (85%), Justyna Wiśniewska (85%), Michał Wojnowski (84%)

język niemiecki

podstawowy

58

57

79

21

Krzysztof Wróblewski (98%), Marta Franaszczyk (94%), Monika Pawlak (93%), Wioleta Cieślik (92%), Wioleta Kopera (92%), Karolina Telus (92%)

rozszerzony

69

65

69

8

Paulina Siwek (83%), Krzysztof Wróblewski (81%)

język rosyjski

podstawowy

61

61

70

8

Klaudia Cubała (90%), Martyna Wrońska (90%)

historia

rozszerzony

54

53

60

5

Katarzyna Ciborowska (92%),

geografia

rozszerzony

47

46

46

55

Kamil Stępień (82%), Justyna Wiśniewska (82%)

matematyka

podstawowy

55

58

77

205

Aleksandra Bartyzel (100%), Ignacy Bojanowski (100%), Anna Bubel (100%), Agata Grabowska (100%), Michał Kubiszewski (100%), Edyta Kwiatkowska (100%), Karolina Luty (100%), Karolina Panek (100%), Jakub Sobczyk (100%), Aleksandra Tępińska (100%), Justyna Wiśniewska (100%), Agata Bąk (98%), Agata Białek (94%), Rafał Białek (96%), Karolina Bińczyk (98%), Justyna Chałubińska (98%), Paulina Cichawa (98%), Wioleta Cieślik (98%), Monika Ćwierzona (98%), Małgorzata Godkowicz (94%), Michał Gorzałczyński (98%), Maksymilian Jędrzejczak (96%), Magdalena Jurek (94%), Małgorzata Kasicka (96%), Artur Klimek (98%), Joanna Kluk (98%), Monika Kobalczyk (96%), Roksana Kobierska (94%), Wioletta Kopera (98%), Sylwia Kuleta (98%), Michał Majewski (94%) Karolina Matysiak (98%), Anna Matysiak (98%), Aleksandra Matysiak (98%), Marta Paduszyńska (98%), Magdalena Róg (94%), Izabela Sikora (94%), Agnieszka Słowikowska (96%), Jarosław Stropa (98%), Karolina Telus (96%), Patrycja Warczyńska (98%), Jacek Wieruszewski (98%), Rafał Wilk (94%), Wojciech Wiśniewski (94%), Karolina Wołonkiewicz (98%), Krzysztof Wróblewski (94%)

rozszerzony

54

55

54,7

55

Krzysztof Wróblewski (84%), Agata Białek (82%), Ignacy Bojanowski (82%),Aleksandra Tępińska (82%), Magdalena Jurek (80%)

biologia

podstawowy

44

46

56

13

Magdalena Stępień (68%) Artur Waszkiewicz (68%)

rozszerzony

50

49

63

36

Edyta Kwiatkowska (92%), Ignacy Bojanowski (90%), Michał Gorzałczyński (90%), Aleksandra Bartyzel (83%), Jakub Sobczyk (80%), Aleksandra Tępińska (80%)

chemia

podstawowy

40

39

47

9

Aleksandra Matysiak (72%)

rozszerzony

56

55

59,23

26

Ignacy Bojanowski (98%), Adam Białeta (95%), Edyta Kwiatkowska (95%), Jakub Sobczyk (95%), Aleksandra Bartyzel (92%), Magdalena Karkocha (90%), Aleksandra Tępińska (87%), Karolina Wołonkiewicz (87%)

fizyka i astronomia

rozszerzony

47

49

51,3

13

Karolina Matysiak (75%)

 

Najlepszymi w szkole okazali się (co nie było niespodzianką):

  1. Ignacy Bojanowski (IIIf): język polski PP (77%), język angielski PP (100%) PR (87%), matematyka PP (100%) PR (82%), biologia PR (90%), chemia PR (98%)
  2. Aleksandra Tępińska (IIIf):język polski PP (67%), język angielski PP (100%) PR (91%), matematyka PP (100%) PR (82%), biologia PR (80%), chemia PR (87%)
  3. Edyta Kwiatkowska (IIIf): język polski PP (87%), język angielski PP (90%), matematyka PP (100%), biologia PR (92%), chemia PR (95%)
  4. Krzysztof Wróblewski (IIId): język polski PP (70%), język angielski PP (100%), język niemiecki PP (98%) PR (81%), matematyka PP (94%) PR (84%), fizyka i astronomia PR (62%), informatyka PR (72%)
  5. Karolina Wołonkiewicz (IIIf): język polski PP (90%), język angielski PP (100%) PR (93%), matematyka PP (98%), biologia PR(85%), chemia PR (87%)
  6. Jakub Sobczyk (IIIf): język polski PP (67%), język angielski PP (98%), matematyka PP (100%) PR(78%), biologia PR (80%), chemia PR (95%)
  7. Aleksandra Bartyzel (IIIf): język polski PP (67%), jezyk angielski PP (98%), matematyka PP (100%) PR (74%), biologia PR (83%), chemia PR (92%)
  8. Justyna Wiśniewska (IIIc):język polski PP (73%) PR (85%), język angielski PP (100%) PR (85%), matematyka PP (100%) PR (68%), Geografia PR (82%)
  9. Katarzyna Ciborowska (III a1): język polski PP (80%) PR (85%), język angielski PP (98%) PR (89%), historia PR (92%), matematyka PP (84%), wos PR (64%)
  10. Paulina Siwek (IIIa1): język polski PP (76%), język angielski PP (100%) PR (99%), język niemiecki PR (83%), matematyka PP (89%)

„Jestem wdzięczna uczniom Żeromskiego za determinację i pracę jaką włożyli, aby wyniki egzaminu maturalnego były tak imponująco wysokie. Gratuluję również nauczycielom, którzy swoim zaangażowaniem i fachową pomocą przyczynili się do sukcesu maturalnego swoich uczniów. Dziękuję rodzicom, z którymi systematyczna i partnerska współpraca spowodowała, że możemy być wszyscy dumni z osiągnięć absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie”

Dyrektor szkoły: Małgorzata Mróz-Duda

 

 

Harmonogram naboru do klas pierwszych

28 CZERWCA 2013 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

 SEKRETARIAT: 8 00-10 00

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 10 00 – 1530

 

1 LIPCA 2013 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 8 00 – 16 00

2 LIPCA 2013 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 8 00 – 16 00

 

3 LIPCA 2013 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 9 00 – 13 00

 

 

5 LIPCA 2013 ROKU – PUBLIKACJA WSTĘPNEJ LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH

GODZINA 1300


5 LIPCA 2013 ROKU –  PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 13 00 – 16 00

8 LIPCA 2013 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

 SEKRETARIAT:  9 00 – 15 30

 

9 LIPCA 2013 ROKU  – PUBLIKACJA LIST PRZYJĘTYCH

GODZINA 13 00

 

 

 

PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW:

– ŚWIADECTWO I ZAŚWIADCZENIE Z EGZAMINU GIMNAZJALNEGO  W ORYGINALE,
– DWA ZDJĘCIA PODPISANE (imię i nazwisko, data urodzenia, pełny adres z kodem pocztowym)

 

 

Program edukacji ekologicznej pn. „Opoczyńskie Eko-trendy”

 

popoczno

 

logo_wfosigw

 

 

 

 

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podjął decyzję o przyznaniu dotacji w wysokości 35 735,00 zł na zadanie pn. Program edukacji ekologicznej pn. „Opoczyńskie Eko-trendy”, realizowany przez Powiat Opoczyński, przy zaangażowaniu przez powiat środków własnych w wysokości 8 600,00 zł.

W ramach programu Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie będzie organizatorem konkursu „Ekochem 2013”.

„Ekochem 2013” to konkurs interdyscyplinarny obejmujący treści programowe z przedmiotów przyrodniczych dotyczące ekologii i sozologii.  Skierowany jest do uczniów szkół  gimnazjalnych i ponadgimaznjalnych. Oparty jest na rywalizacji zespołowej.