Klasa 1 C1/D2

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1  C1/D2

Przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia, informatyka

Wychowawca ANNA MAZUR

  1. Adamczyk, Dominik Arkadiusz
  2. Bilska, Natalia
  3. Biskup, Damian  Mateusz
  4. Borkowska, Natalia Wioletta
  5. Chmal, Klaudia Katarzyna
  6. Cieślik, Anna Bernadeta
  7. Czarnecka, Eliza  Karolina
  8. Gubiec, Karolina Stanisława
  9. Indrychowska, Katarzyna Maria
  10. Jakubiak, Oskar Mateusz
  11. Jurek, Łukasz Paweł
  12.  Kowalska, Ewa Katarzyna
  13.  Kozera, Dawid  Bartłomiej
  14. Kwiatkowski, Sławomir
  15. Malec, Mateusz Wojciech
  16. Maruszewska, Aneta Katarzyna
  17. Mazur, Małgorzata Elżbieta
  18. Michałowska, Patrycja Katarzyna
  19. Michałowski, Maciej Jakub
  20. Panek, Kacper Jerzy
  21.  Pawlik, Wojciech  Tomasz
  22. Piecyk, Katarzyna
  23. Popieliski, Tomasz  Łukasz
  24. Rogulska, Katarzyna
  25. Ruta, Wojciech
  26. Rzońca, Dominika Anna
  27. Sapelecka, Patrycja
  28. Seta, Filip, Jakub
  29. Snochowska, Aleksandra Maria
  30. Sobolewki, Przemysław
  31. Staszewska, Patrycja
  32. Synowiec, Piotr Czesław
  33. Szlęzak, Tomasz Jan
  34. Walaszczyk, Anna Maria
  35. Wierzbicki, Patryk
  36. Wiktorowicz, Mateusz Hubert
  37. Wróblewska, Milena Agnieszka
  38. Zych, Paulina

Klasa 1 A2/B

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1 A2/B

Przedmioty rozszerzone: polski, wiedza o społeczeństwie, geografia

Wychowawca:   MAGDALENA STAŃCZYK

  1. Carti, Sonya Natalia
  2. Chochuł, Martyna
  3. Gąsiowska, Wiktoria Ewa
  4. Głąbała, Klaudia Katarzyna
  5. Gmur, Magdalena Anna
  6. Gruszczyńska, Weronika Aleksandra
  7. Gruszecka, Sylwia
  8. Gwadera, Szymon
  9. Jurek, Wiktoria Magdalena
  10. Kaczmarek, Agnieszka Beata
  11. Konecka, Paulina
  12. Kowalczyk, Patrycja Weronika
  13. Krzyżanowska, Iwona  Marianna
  14. Madej, Karolina Maria
  15. Maicka, Karolina Paula
  16. Majsterek, Natalia Aleksandra
  17. Mamrot, Aleksandra Maria
  18. Milner Paulina
  19. Mitrus, Jarosław Marcin
  20. Nowakowska, Michalina
  21. Pacan, Filip Kacper
  22. Paliwoda, Paulina Beata
  23. Pęchner, Małgorzata  Grażyna
  24. Piwowarczyk, Monika Agnieszka
  25. Plucińska, Aleksandra Martyna
  26. Rurarz, Małgorzata Paulina
  27. Rzeźnik, Michał
  28. Sarwa, Jagoda Magdalena
  29. Smak, Marta
  30. Smardzewska, Anna Maria
  31. Staniszewska, Karolina Natalia
  32. Synowiec, Aleksandra  Maria
  33. Szymczewski, Artur  Krzysztof
  34. Trębarczyk, Katarzyna Maria
  35. Wiktorowicz, Weronika
  36. Wolska, Magdalena
  37. Wrona, Aleksandra Nela

Klasa 1 A1

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1 A1

Przedmioty rozszerzone: polski, historia, wiedza o społeczeństwie

Wychowawca:  JACEK PLUCIŃSKI

  1. Antos, Joanna Maria
  2. Barul, Agata
  3. Borończyk, Wioleta Maria
  4. Borowiecki, Paweł Krzysztof
  5. Czyż, Ewa Magdalena
  6. Dąbrowska, Dominika  Maria
  7. Gębczyńska, Anna
  8. Gorzela, Kamil Krzysztof
  9. Gregorczyk, Karolina
  10. Karbownik, Anna Maria
  11. Klata, Izabela Ewa
  12. Lasota, Luiza  Anna
  13. Markiewicz, Roksana  Natalia
  14. Nems, Monika  Anna
  15. Nowak, Kaja  Maria
  16. Nowak, Weronika
  17. Nowakowska, Patrycja Beata
  18. Pałaszewska, Dorota  Barbara
  19. Panfil, Dominika  Barbara
  20. Róg, Beata
  21. Różycki, Michał  Krzysztof
  22. Szpocińska, Aleksandra
  23. Telus, Michał  Sebastian
  24. Tworek, Aleksandra  Maria
  25. Wasiak, Patrycja
  26. Więckowska, Katarzyna  Weronika
  27. Wiktorowicz, Joanna  Weronika
  28. Wołąkiewicz, Łucja  Justyna
  29. Zwoliński, Przemysław  Wiktor