Kadra

DYREKCJA SZKOŁY

Dyrektor
Kluska Monikamgr Monika KLUSKA
Wicedyrektorzy
Anna Ksytamgr Anna KSYTA Robert Sedkowskimgr Robert SĘDKOWSKI

Grono Pedagogiczne

Język polski
Agata Karbownik_z

Iwona Pęczek

Anna Waśkiewicz_z

Marta Pawlik-Prejs_z

mgr Agata KARBOWNIK mgr Halina  MIKOŁAJCZYK mgr Iwona PĘCZEK mgr Ewelina TELUS mgr Anna WAŚKIEWICZ mgr Marta PAWLIK-PREJS
Język angielski
Julia Grabska_z

Karina Nojek_z

Karina Larecka_z Ewa Sędkowska_z
mgr Julia GRABSKA mgr Anna KWIATKOWSKA-NAQVI mgr Karina NOJEK mgr Karina LARECKA mgr Ewa SĘDKOWSKA
Język niemiecki
Monika Kluska_z Magdalena Stańczyk_z
mgr Monika KLUSKA mgr Magdalena STAŃCZYK
Język rosyjski Język włoski
Grażyna Zalega_z Aneta Gancarz_z
dr Grażyna ZIĘBA-ZALEGA mgr Aneta GANCARZ
Matematyka
Jadwiga Chruszczyk_z Anna Ksyta_z Dorota Szulc_z Anna Mazur_z Grażyna Mazur_z
mgr Jadwiga CHRUSZCZYK mgr Anna KSYTA mgr Alicja MAJDA mgr Dorota  SZULC mgr Anna  MAZUR mgr Grażyna MAZUR
Geografia
Dariusz Lewandowski_z Marzena Papis_z
mgr Dariusz LEWANDOWSKI mgr Marzena PAPIS
Biologia
Ewa Gutarowska_z Wojciech Grochulski_z Teresa Tępińska_z
mgr Ewa GUTAROWSKA mgr Wojciech GROCHULSKI
mgr Teresa TĘPIŃSKA
Chemia
Renata Sijer_z Emila Grochulska_z
mgr Renata SIJER mgr Emila GROCHULSKA
Historia, Wiedza o społeczeństwie
Anna Kochanowska_z Krzysztof Czajkowski_z
mgr Anna KOCHANOWSKA mgr Krzysztof CZAJKOWSKI
mgr Jacek PLUCIŃSKI
Wiedza o kulturze,
Edukacja filozoficzna
Edukacja dla bezpieczeństwa Wychowanie do życia
w rodzinie
Marta Pawlik-Prejs_z Robert Sedkowski_z Ewa Gutarowska_z
mgr Marta PAWLIK-PREJS mgr Robert SĘDKOWSKI mgr Ewa GUTAROWSKA
Fizyka Informatyka
Krzysztof Spodzieja_z Aneta Wijata_z
mgr Krzysztof SPODZIEJA mgr Alicja MAJDA mgr Aneta WIJATA

 

Podstawy przedsiębiorczości
Wojciech Grochulski_z Robert Sedkowski_z
mgr Wojciech GROCHULSKI mgr Robert SĘDKOWSKI
Religia
Katarzyna Jankowska_z ks Grzegorz Jędrzejczyk_z
mgr Katarzyna JANKOWSKA ks. mgr Grzegorz JĘDRZEJCZYK
Wychowanie fizyczne
Izabela Jaciubek_z Katarzyna Niewadzi_z Edyta Świderska_z Robert Bodasinski_z Dariusz Lewandowski_z
mgr Izabela JACIUBEK mgr Katarzyna NIEWADZI
mgr Edyta ŚWIDERSKA
mgr Robert BODASIŃSKI
mgr Dariusz LEWANDOWSKI
Pedagog szkolny
Katarzyna Kobierska_z
mgr Katarzyna KOBIERSKA
Biblioteka
Anna Mazur_z
mgr Anna MAZUR mgr Ewelina TELUS
mgr Jadwiga WOJNOWSKA
Pracownicy administracji
Główny księgowy Kierownik gospodarczy Sekretarz szkoły Specjalista ds. kadrowych
i socjalnych
Sylwia Zwolińska_z Alina Lasota_z Natasza Mazur_z Anna Orłowska-z
Sylwia ZWOLIŃSKA Alina LASOTA Natasza MAZUR
Anna ORŁOWSKA
Pracownicy obsługi
Małgorzata Karp_z Aneta Wdówka_z
Grażyna GRZYBEK Małgorzata KARP Marek LASOTA Salomea WUJEK Aneta WDÓWKA Jadwiga WIKTOROWICZ