Kadra
DYREKCJA SZKOŁY
mgr Anna PRĘCIKOWSKA-SKOCZYLAS
Dyrektor
mgr Anna KSYTA
Wicedyrektor
mgr Zbigniew SOBCZYK
Wicedyrektor
Grono Pedagogiczne
mgr Agata KARBOWNIK
Język polski
mgr Halina MIKOŁAJCZYK
Język polski
mgr Iwona PĘCZEK
Język polski
mgr Ewelina TELUS
Język polski
mgr Anna WAŚKIEWICZ – KANIECKA
Język polski
mgr Marta PAWLIK-PREJS
Język polski,
Edukacja filozoficzna, Etyka
Edukacja filozoficzna, Etyka
mgr Karina NOJEK
Język angielski
mgr Ewa SĘDKOWSKA
Język angielski
mgr Ewelina CICHAŃSKA – SZWACZYK
Język angielski
mgr Agnieszka KUBISZEWSKA
Język angielski
mgr Aleksandra WUJEK
Język angielski
mgr Paulina SOŁTYSIAK
Język angielski
mgr Monika KLUSKA
Język niemiecki
dr Grażyna ZIĘBA-ZALEGA
Język rosyjski, Podstawy przedsiębiorczości
mgr Aneta GANCARZ
Język włoski
mgr Anna KSYTA
Matematyka
mgr Marzanna TELUSIEWICZ-CHMAL
Matematyka
mgr Dorota SZULC
Matematyka
mgr Anna MAZUR
Matematyka, Fizyka, Informatyka
mgr Grażyna MAZUR
Matematyka, Fizyka
mgr Marzena PAPIS
Geografia
mgr Jolanta GAPYS
Geografia
mgr Monika ŚPIEWAK
Geografia
mgr Wojciech GROCHULSKI
Biologia, Informatyka, Podstawy przedsiębiorczości
mgr Teresa TĘPIŃSKA
Biologia, Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Renata SIJER
Chemia
mgr Emila GROCHULSKA
Chemia
mgr Anna KOCHANOWSKA
Historia, WOS, HiT, Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Krzysztof CZAJKOWSKI
Historia, WOS, HiT
mgr Jacek PLUCIŃSKI
Historia, WOS, HiT
mgr Katarzyna JANKOWSKA
Religia, Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Krzysztof SPODZIEJA
Fizyka
mgr Jacek GRABOWSKI
Fizyka
mgr Lidia ZAGDAŃSKA-ZYCH
Biologia
mgr Aneta WIJATA
Informatyka
mgr Ewa TOMCZYK-MADEJ
Język angielski
mgr Jolanta ŚPIEWAK
Język niemiecki
mgr Robert MOLASY
Historia
mgr Maria FRANAS
Matematyka
mgr Mateusz GRUSZCZYŃSKI
Wychowanie fizyczne
mgr Czesław CZAJKA
Pastor
ks. mgr Adrian KWIECIŃSKI
Religia
ks. mgr Rafał KALBARCZYK
Religia
mgr Izabela JACIUBEK
Wychowanie fizyczne
mgr Edyta ŚWIDERSKA
Wychowanie fizyczne
mgr Robert BODASIŃSKI
Wychowanie fizyczne
mgr Monika BERNACKA
Wychowanie fizyczne
mgr Zbigniew SOBCZYK
Wychowanie fizyczne
mgr Marcin PIERWOŁA
Trener
mgr Marcin NIEMIEC
Trener
mgr Rafał SKOCZYLAS
Trener
mgr Katarzyna KOBIERSKA
Pedagog szkolny
mgr Magdalena PECYNA
Biblioteka
mgr Justyna JASIŃSKA – NIEĆ
Pedagog specjalny
mgr Grażyna KOWALCZYK
Psycholog
Pracownicy administracji
Marzanna KAZIMIERCZYK
Główny księgowy
Agnieszka LASOTA
Specjalista ds Kadr i Płac
Natasza MAZUR
Sekretarz Szkoły
Aneta WDÓWKA
Pomoc administracyjna