Rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2019/20

Szanowni Rodzice uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych!

W związku z licznymi pytaniami, które otrzymujemy od Państwa, informujemy, iż przygotowania do naboru na rok szkolny 2019/2020 rozpoczęły się.
Jesteśmy w fazie opracowywania oferty edukacyjnej, którą  Państwu i naszym Kandydatom przedstawimy na spotkaniach w ich szkołach i w Dniu Otwartym I LO dn. 27 maja 2019.

Jednocześnie zapewniamy, że oferta szkoły dotyczyć będzie zarówno uczniów po gimnazjum (nauka w liceum 3- letnim), jak i po szkole podstawowej (nauka w liceum 4- letnim).

Uczniowie po gimnazjum i po szkole podstawowej nie będą uczyć się w tych samych klasach. Będą objęci inną podstawą programową.
Podwójny nabór związany z reformą szkolnictwa nie powoduje, że uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej będą mieli ograniczony dostęp do naszej szkoły.

Zapraszam na naszą stronę internetową do zakładki Dla Kandydatów, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje dla Rodziców i Kandydatów. Tam też będzie można zapoznać się z regulaminem naboru do I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie i zarządzeniem Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną!