Szczęśliwa medalowa 13 !!!

Rekord szkoły w biegu na 60m !!!

W piątek 9 marca w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się X Jubileuszowe  Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej Atletyce Dzieci i Młodzieży Szkolnej ”– Spała 2018. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Opocznie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Opocznie. Oczywiście zawodników z naszej szkoły nie mogło zabraknąć. Sportowcy licznie stawili się na starcie pod opieką pani Izabeli Jaciubek i pani Edyty Świderskiej. Podczas części oficjalnej pani dyrektor Monika Kluska odebrała puchar dla szkoły za zdobycie III miejsca w klasyfikacji medalowej sumując 10 lat sportowych zmagań.

Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach:  60m, 300m, 800m, 1500m, skok wzwyż, skok w dal i pchnięcie kulą oraz najbardziej emocjonującej konkurencji sztafecie 4x 200m.

Zwycięzcy tegorocznych mistrzostw otrzymali medale i dyplomy oraz pamiątkowe koszulki.

Chłopcy: Hubert Wiktorowicz, Bartosz Warczyński, Artur Safaryan, Kacper Franas

Jak co roku nasza szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze zdobywając medale w różnych konkurencjach.