Akademickie Inicjatywy – Akademickie Spotkania

We wtorek 21 lutego w ramach Akademickich Spotkań uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie uczestniczyli  w wykładzie:,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’

     Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju. Tegoroczni maturzyści poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłym roku szkolnym oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji. To niezwykle cenne informacje dla młodych ludzi, którzy planują swoją przyszłość i podejmują jedne z ważniejszych decyzji w swoim życiu.
Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie, a zaprezentowały się następujące uczelnie wyższe:

-Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie, 

-Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi,

-Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie, 

oraz

-Województwo Łódzkie.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z Akademickiego Spotkania w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Opocznie. Dziękujemy młodzieży za udział i ogromne zainteresowanie tematyką spotkania. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pani dyrektor Anny Pręcikowskiej -Skoczylas, która umożliwiła udział młodzieży w Akademickich Spotkaniach.