ANITA WCIĄŻ WYGRYWA

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni” – takie hasło jest zamieszczone na stronie organizatora XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, świat, przyroda” Koszalin 2019, w którym udział wzięła nasza uczennica – dziś już absolwentka Anita Kowalczyk (IIIc KLASA AKADEMICKA SGH).

Podobnie, jak w każdym z konkursów, w których uczestniczyła została nagrodzona, ale tym razem było to szczególne wydarzenie. Na konkurs wpłynęło aż 3571 prac z całej Polski. Anita Kowalczyk przesłała trzy niezwykłe prace „Śnieżne detale”, „W białym ogrodzie”, „Wiosna” i wszystkie trzy znalazły uznanie w oczach jury, czego efektem było uzyskanie przez Anitę II nagrody w kraju.

Gratulujemy Anicie i jej najbliższym tak spektakularnego sukcesu. Anita jest przykładem fotografa artysty, który „patrzy oczyma, ale fotografuje sercem”. W jej pracach jest szczerość i delikatność. Towarzyszy im dynamika i zaduma. Można z nich odczytać emocje artysty. Prace Anity niosą spokój i ukojenie dla duszy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

2.Śnieżne detale - Przyroda3.W Białym Ogrodzie - Przyroda8.Wiosna - Przyroda