Klasa 1 F2

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1  F2

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, fizyka

Wychowawca: MONIKA KLUSKA

  1. Adamczyk, Kinga Weronika
  2. Chmielińska, Ilona Kamila
  3. Dębowska, Martyna  Anna
  4. Filipczak, Paulina Izabela
  5. Górnik, Mateusz
  6. Jędrasik, Justyna
  7. Kołacz, Kinga Joanna
  8. Kowalska, Olga Maria
  9. Krajewska, Aleksandra Jadwiga
  10. Ksyta, Izabela
  11. Kszczot, Anna
  12. Kucharska, Kamila Monika
  13. Lenart, Monika Aleksandra
  14. Madej, Oliwia Daniela
  15. Malinowska, Patrycja
  16. Melka, Agata Anna
  17. Pietrusiewicz, Aleksandra Paulina
  18. Pietrzyk, Aleksandra
  19. Rydz, Monika Agnieszka
  20. Sadowska, Patrycja
  21. Składowska, Magdalena Kinga
  22. Statkiewicz, Marcin
  23. Stefańska, Martyna  Teresa
  24. Sulgostowska, Kamila Jadwiga
  25. Szpinek, Karolina
  26. Śpiewak, Justyna  Maria
  27. Turczyńska, Katarzyna Aleksandra
  28. Więcek, Przemysław Leon
  29. Wijata, Izabela
  30. Witecka, Klaudia
  31. Wolowska, Magdalena Anna

Klasa 1 F1

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1  F1

Przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, geografia

Wychowawca: KATARZYNA NIEWADZI

  1. Barul, Agnieszka Katarzyna
  2. Benesiewicz, Karolina Zofia
  3. Białas, Aneta Katarzyna
  4. Bykowska, Kinga
  5. Chomicz, Bartłomiej
  6. Dębowski, Robert
  7. Duda, Katarzyna Anna
  8. Fiderek, Karol
  9. Franas, Alan Kamil
  10. Gajewska, Katarzyna  Paulina
  11. Kępska, Kinga Barbara
  12. Konewka, Rafał
  13. Madej, Alicja Julia
  14. Milczarek, Dawid
  15. Paduszyńska, Natalia
  16. Sochańska, Justyna Paulina
  17. Stępniak, Dominik  Andrzej
  18. Stuleblak, Marta Monika
  19. Turliński, Mateusz Adam
  20. Wilk, Stanisław
  21. Wójcik, Aleksandra Teresa
  22. Ziębicka, Anna

Klasa 1 E/G

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1  E/G

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, geografia

Wychowawca: TERESA TĘPIŃSKA

  1. Białas, Paweł Michał
  2. Błońska, Sylwia Kinga
  3. Bogusz, Klaudia Faustyna
  4. Brzeska, Kamila Elżbieta
  5. Dylik, Dominika
  6. Fechner, Joanna Krystyna
  7. Gliszczyńska, Agata
  8. Gwadera, Magdalena
  9. Jabłońska, Daria
  10. Jurek, Justyna Weronika
  11. Jurek, Michał Krzysztof
  12. Juszyński, Konrad  Wojciech
  13. Karasińska, Sylwia
  14. Kłodawska, Paulina
  15. Kmita, Aleksandra
  16. Kmita, Michał
  17. Kołodziejczyk, Patrycja Monika
  18. Kowalewska, Kamila  Karolina
  19. Madej, Katarzyna
  20. Madej, Weronika
  21. Martyka, Patrycja  Natalia
  22. Michałowicz, Marcin
  23. Milczarek, Karina Jagoda
  24. Milczarek, Marcin  Wojciech
  25. Nojek, Patryk  Paweł
  26. Pawlik, Kamil  Rafał
  27. Pęczek, Patrycja Magdalena
  28. Solecki, Tomasz
  29. Stefańska, Wioletta Magdalena
  30. Stępniak, Sebastian
  31. Szczepanik, Weronika Anna
  32. Szewczyk, Patrycja Daria
  33. Węglińska, Martyna Klaudia
  34. Wosek, Jacek
  35. Zwoliński, Rafał Marcin

Klasa 1 D1

Lista przyjętych
Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Opocznie (ZSO w Opocznie)
1 D1

Przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, informatyka

Wychowawca:  JADWIGA CHRUSZCZYK

  1. Aleksandrowicz, Paweł Kamil
  2. Banaś, Sebastian Marian
  3. Baran, Jakub Wojciech
  4. Bilski, Damian
  5. Borończyk, Marek Piotr
  6. Brzozowski, Artur Zbigniew
  7. Cedro, Dominik Jarosław
  8. Chmal,  Szymon Mateusz
  9. Cieluch, Piotr
  10. Czarnecki, Piotr
  11. Dulnikiewicz, Joanna
  12. Gwiazda, Sebastian  Mateusz
  13. Juźwik, Adam Jan
  14. Klemińska, Kinga Maria
  15. Kowalewski, Mateusz Jan
  16. Kowalczyk, Karolina
  17. Krześlak, Anna  Maria
  18. Kuchenbecker, Marcin
  19. Lewocha, Katarzyna Agata
  20. Łączek, Bartłomiej
  21. Malec, Anna  Katarzyna
  22. Marusik, Klaudia
  23. Michalak, Tomasz Konrad
  24. Miśkiewicz, Paweł Józef
  25. Musiał, Marcin Władysław
  26. Pacan, Kamil Krzysztof
  27. Piekarska, Katarzyna Anna
  28. Stępień, Marcin Erwin
  29. Szczepanik, Piotr  Grzegorz
  30. Urbańczyk, Dominik Michał
  31. Waśkiewicz, Izabela
  32. Wijata, Jakub
  33. Wiktorowicz, Krzysztof  Leszek
  34. Wójcik, Bartłomiej Sebastian
  35. Wójcik, Klaudia Małgorzata
  36. Wróbel, Szymon Marek
  37. Zielińska , Paulina  Natalia