Imponujące wyniki klasyfikacji końcoworocznej w „Żeromskim”

Średnia ocen klasyfikacji w szkole (441 uczniów): 4,2

I miejsce w szkole: If1 – średnia ocen: 4,96

II miejsce w szkole: Id1 – średnia ocen: 4,82

III miejsce w szkole: IIf – średnia ocen: 4,6

IV miejsce w szkole: Icd2 – średnia ocen: 4,54

V miejsce w szkole: If2 – średnia ocen: 4,53

VI miejsce w szkole: IIc – średnia ocen: 4,42

VII miejsce w szkole: Ia1 – średnia ocen: 4,2

 

Uczniowie  wyróżnieni za wyniki w nauce:

 

Klasa Nazwisko i imię Średnia
1 a1 Borończyk Wioleta 5,00
1 a1 Nowak Weronika 4,89
1 a1 Szpocińska Aleksandra 4,87
1 a1 Więkowska Katarzyna 4,87
1 a1 Panfil Dominika 4,80
1 a1 Pałaszewska Dorota 4,75
     
1 a2b Smak Marta 5,12
1 a2b Jurek Wiktoria 5,06
     
1 cd2 Czarnecka Eliza 5,44
1 cd2 Walaszczyk Anna 5,44
1 cd2 Zielińska Paulina 5,44
1 cd2 Chmal Klaudia 5,31
1 cd2 Piecyk Katarzyna 5,19
1 cd2 Wróblewska Milena 5,19
1 cd2 Bilska Natalia 5,06
1 cd2 Malec Anna 5,00
1 cd2 Gubiec Karolina 4,94
1 cd2 Mazur Małgorzata 4,94
1 cd2 Sapelecka Patrycja 4,94
1 cd2 Maruszewska Aneta 4,81
1 cd2 Staszewska Patrycja 4,81
1 cd2 Zych Paulina 4,81
1 cd2 Jurek Łukasz 4,75
1 cd2 Wierzbicki Patryk 4,75
1 cd2 Snochowska Aleksandra 4,75
     
1 d1 Kuchenbecker Marcin 5,56
1 d1 Chmal Szymon 5,56
1 d1 Klemińska Kinga 5,50
1 d1 Dulnikiewicz Joanna 5,44
1 d1 Miśkiewicz Paweł 5,44
1 d1 Kwiatkowski Sławomir 5,25
1 d1 Wójcik Bartłomiej 5,25
1 d1 Lewocha Katarzyna 5,20
1 d1 Musiał Marcin 5,19
1 d1 Aleksandrowicz Paweł 5,06
1 d1 Bilski Damian 5,06
1 d1 Krześlak Anna 5,06
1 d1 Pacan Kamil 5,06
1 d1 Wójcik Klaudia 5,06
1 d1 Wróbel Szymon 5,06
1 d1 Borończyk Marek 5,00
1 d1 Kowalczyk Karolina 5,00
1 d1 Piekarska Katarzyna 5,00
1 d1 Jóźwik Adam 4,94
1 d1 Baran Jakub 4,88
1 d1 Stępień Marcin 4,88
1 d1 Czarnecki Piotr 4,81
1 d1 Mell Marcin 4,81
1 d1 Urbańczyk Dominik 4,81
1 d1 Panek Kacper 4,81
1 d1 Banaś Sebastian 4,75
1 d1 Waśkiewicz Izabela 4,75
     
1 eg Szczepanik Weronika 4,81
     
1 f1 Bykowska Kinga 5,62
1 f1 Paduszyńska Natalia 5,60
1 f1 Wilk Stanisław 5,56
1 f1 Jędrasik Justyna 5,50
1 f1 Benesiewicz Karolina 5,43
1 f1 Ziębicka Anna 5,37
1 f1 Barul Agnieszka 5,25
1 f1 Chomicz Bartłomiej 5,12
1 f1 Dębowski Robert 5,12
1 f1 Franas Alan 5,12
1 f1 Sochańska Justyna 5,12
1 f1 Stępniak Dominik 5,12
1 f1 Konewka Rafał 5,06
1 f1 Cieślik Anna 4,93
1 f1 Kępska Kinga 4,93
1 f1 Duda Katarzyna 4,87
1 f1 Fiderek Karol 4,87
1 f1 Stuleblak Marta 4,87
1 f1 Białas Aneta 4,75
1 f1 Kowalska Olga 4,75
1 f1 Turczyńska Katarzyna 4,75
1 f1 Wójcik Aleksandra 4,75
1 f1 Chmielińska Ilona 4,75
     
1 f2 Sadowska Patrycja 5,10
1 f2 Więcek Przemysław 5,00
1 f2 Ksyta Izabela 4,93
1 f2 Składowska Magdalena 4,93
1 f2 Kszczot Anna 4,87
1 f2 Lenart Monika 4,87
1 f2 Adamczyk Kinga 4,80
1 f2 Jabłońska Daria 4,75
1 f2 Kołacz Kinga 4,75
1 f2 Kucharska Kamila 4,75
1 f2 Sulgostowska Kamila 4,75
1 f2 Witecka Klaudia 4,75
     
2 a1 Kowal Wiktor 4,90
2 a1 Stańczyk Paulina 4,80
     
2 a2 Rolnik Celina 5,45
2 a2 Stępień Tomasz 5,45
2 a2 Dziuba Paulina 5,27
2 a2 Wlazło Kamil 5,20
2 a2 Telus Adam 5,18
2 a2 Kowalczyk Agata 5,10
2 a2 Wójcik Paweł 5,00
2 a2 Gunerka Weronika 4,91
2 a2 Sapieja Maciej 4,81
     
2 c Puchała Łukasz 5,40
2 c Knop Aleksadra 5,20
2 c Szczerkowska Anna 5,20
2 c Szulc Cezary 5,20
2 c Kluk Aneta 5,11
2 c Cichańska Agnieszka 5,10
2 c Śmigiel Aleksandra 5,10
2 c Tecław Daniel 5,00
2 c Gapys Edyta 4,90
2 c Grudziecka Alicja 4,90
2 c Kopera Aleksandra 4,80
2 c Sobolewski Damian 4,80
     
2 d Czarnecka Martyna 5,7
2 d Jurek Mateusz 4,9
2 d Kwiatkowski Dominik 4,8
2 d Owczarski Przemysław 4,8
2 d Owczarski Tomasz 4,8
2 d Purgat Paweł 5,0
2 d Telus Przemysław 5,0
2 d Wiktorowicz Cezary 4,8
     
2 e Nojek Damian 5,3
2 e Wiktorowicz Robert 4,8
2 e Wołonkiewicz Jakub 4,8
2 e Nowak Krystian 4,8
     
2 f Pawlak Mateusz 5,60
2 f Knap Weronika 5,44
2 f Szewczyk Sebastian 5,44
2 f Walasik Izabela 5,44
2 f Bojanowska Julia 5,33
2 f Brola Paulina 5,33
2 f Dębiec Magdalena 5,11
2 f Pielas Weronika 4,88
2 f Bogusz Wiktoria 4,77
2 f Janus Gabriela 4,77
2 f Józefiak Maciej 4,77
2 f Jurek Weronika 4,77
2 f Korycka Karolina 4,77
2 f Sankowska Katarzyna 4,77
2 f Stańczyk Karolina 4,77
2 f Wasilewska Kinga 4,77
2 f Wiktorowicz Karolina 4,77
     
2 g Zawada Małgorzata 4,8
2 g Zielińska Malwina 4,8

Ponadto 220 uczniów otrzyma dyplomy za działalność szkolną oraz liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

 

Serdecznie gratulujemy