Istna mineralogia

ZŁOTA SZKOŁA, DIAMENTOWI UCZNIOWIE – to się dzieje naprawdę. 25 czerwca 2021 roku otrzymaliśmy informację, że aż 9 uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł DIAMENT PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – szczególne wyróżnienie za działalność w Programie KLASA AKADEMICKA SGH. Laureatami tego wyjątkowego trofeum zostali:

  1. Julia Dąbrowska IIFg KLASA AKADEMICKA SGH
  2. Natalia Ksyta IIFg KLASA AKADEMICKA SGH
  3. Julia Kucharska IICg KLASA AKADEMICKA SGH
  4. Kinga Orzechowska IICg KLASA AKADEMICKA SGH
  5. Aleksandra Stępień IICg KLASA AKADEMICKA SGH
  6. Kinga Studnicka IIFg KLASA AKADEMICKA SGH
  7. Kornelia Studnicka IIFg KLASA AKADEMICKA SGH
  8. Joanna Wijata IICg KLASA AKADEMICKA SGH
  9. Mikołaj Zieliński IICg KLASA AKADEMICKA SGH

Wszyscy nagrodzeni uczniowie zostaną zaproszeni do udziału w spotkaniach z doradcą edukacyjno-zawodowym. 3-godzinne sesje online odbędą się z wykorzystaniem aplikacji MS Teams w terminach dogodnych i ustalonych między doradcą a uczestnikiem. Ponadto na nagrodzonych będą czekały jeszcze inne bonusy, o których poinformujemy w odpowiednim czasie.

Diament – najtwardszy minerał, DIAMENTY PRZEDSIEBIORCZOŚCI – najlepsi, najbardziej zaangażowani. Każdy uczeń jest jak diament do oszlifowania i jak śpiewał Marek Grechuta „Zabłyśnie blaskiem nie do opisania”. Nasze DIAMENTY PRZEDSIEBIORCZOŚCI już błyszczą – młode, mądre, przedsiębiorcze. Gratulujemy Wam drodzy Uczniowie, Waszym Rodzicom i bliskim wielkich sukcesów!!!