Miastrzostwa Żeromskiego w Halowej Piłce Nożnej

MISTRZOSTWA ŻEROMSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 26 listopada 2013 r. rozegrano kolejną kolejkę Halowej Ligi Piłki Nożnej w Żeromskim. Przypominamy że w lidze gra 12 zespołów a zainteresowanie jest tak duże, że nawet na meczach, które odbywają się po lekcjach zostaje dużo kibiców, którzy dopingują swoich faworytów. Sytuacja w lidze, którą prowadzi pan Dariusz Lewandowski robi się coraz ciekawsza, gdyż coraz większa ilość zespołów ma szansę w tym roku na zwycięstwo. Informujemy, że dnia 7 grudnia (sobota), każdy z zespołów rozegra dodatkowe trzy kolejki, aby w ten sposób przyśpieszyć zakończenie ligi jeszcze przed świętami – serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w rozgrywkach (zaczynamy od godziny 10.00).

OGÓLNA KLASYFIKACJA

 SZKOLNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ:

Miejsce

Klasa

Ilość meczy

Punkty

Bramki

I

III A/F

5

13

19:2

II

II C

7

13

11:5

III

III B

6

12

25:6

IV

II D1

6

12

11:4

V

II A1/A2

4

12

8:3

VI

III C

6

12

10:8

VII

I D/F

6

10

12:5

VIII

II D2

6

7

4:7

IX

II E

6

5

4:8

X

I C

7

3

5:23

XI

I E/G

6

3

3:23

XII

III D/E

5

0

3:21

19 XI 2013 (wtorek):

14.30-14.40                        IID1 – IID2                           (1:2;0p.:3p.)

14.45-14.55                        ID/F – IIE                             (0:0;1p.:1p.)

15.00-15.10                        IIC – IIIC                              (3:0;3p.:0p.)

15.15-15.25                         I E/G – IIC                           (1:2;0p.:3p.)

26 XI 2013 (wtorek):

14.30-14.40                        IC – IIE                                 (0:2;0P.:3P.)

14.45-14.55                         ID/F – IID1                          (1:4;0p.:3p.)

15.00-15.10                        IC – IIID/E                           (4:1;3p.:0p.)

15.15-15.25                         I E/G – II D1                       (0:4;0p.:3p.)

3 XII 2013 (wtorek):

14.30-14.40                       II A1/A2 – III A/F            (…..:…..; ……:……)

14.45-14.55                        IID1 – I D/F                          (…..:…..; ……:……)

15.00-15.10                       IID2 – IIIC                             (…..:…..; ……:……)

15.15-15.25                        II A1/A2 – III D/E            (…..:…..; ……:……)

 

Król strzelców Halowej Ligi Piłki Nożnej:

  1. Konrad Czerczak – 13 bramek (IIIb)
  2. Marcin Stańczyk – 11 bramek (IIIb)
  3. Adrian Bartyzel – 8 bramek (IIIf)
  4. Michał Gapys – 6 bramek (IIIa)
  5. Robert Szewczyk – 5 bramek (IIIf)
  6. Cezary Szczegielniak – 5 bramek (IIc)
  7. Piotr Fabianowski – 5 bramek (IIc)
  8. Damian Bilski – 4 bramki (Id)
  9. Wojciech Ruta – 4 bramki (Ic)
  10. Bartłomiej Chomicz – 3 bramki (If)
  11. Tomasz Owczarski – 3 bramki (IId1)
  12. Bartosz Kwaśniak – 3 bramki (IId1)

 

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY GODZINY MECZY NA 7 GRUDNIA (SOBOTA) – każdy mecz trwa 10 minut:

Mecze zaczynamy od godziny 10.00:

 

  1. IIIA/F – IIE 10.00-10.10

  2. IIIB – IID1 10.15-10.25

  3. IIA1/A2 – IC 10.30-10.40

  4. IIIC – ID/F 10.45-10.55

  5. IID2 – IE/G 11.00-11.10

  6. IIID/E – IIC 11.15-11.25

  7. IIIA/F – ID/F 11.30-11.40

  8. IIE – IE/G 11.45-11.55

  9. IIIB – IIC 12.00-12.10

  10. IID1 – IIID/E 12.15-12.25

  11. IIA1/A2 – IIIC 12.30-12.40

  12. IID2 – IC 12.45-12.55

  13. IIID/E – IE/G 13.00-13.10

  14. IIE – IIIB 13.15-13.25

  15. IIIA/F – IID1 13.30-13.40

  16. IIA1/A2 – ID/F 13.45-13.55

  17. IC – IIC 14.00-14.10