Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH REJONU

W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

7 kwietnia 2014 roku w  Tomaszowie Mazowieckim (poniedziałek), swoje zmagania rozpoczęły w Mistrzostwach Rejonu nasze dziewczęta. Tym razem nasze złotka przywiozły do Opoczna srebro. Cenne lecz jak to zawsze bywa w rywalizacji sportowej walczy się o te najwyższe trofea lecz czasami brakuje szczęścia. Podobnie jak w przypadku chłopców do zawodów zgłoszonych zostały cztery zespoły reprezentujące: ZSO w Opocznie, LO Koluszki, ZSP Brzeziny oraz gospodynie III LO Tomaszów Mazowiecki. Nasze dziewczęta zagrały bardzo dobre zawody i w odróżnieniu od chłopców nie dały sobie wydrzeć II miejsca wygrywając z LO w Koluszkach 2:1. Zdobycie drugiego miejsca to dobry wynik lecz nasze panie mają niedosyt, gdyż pomimo przegranej z tomaszowiankami – I miejsce było w zasięgu ręki. No cóż sport bywa brutalny i wspaniały jedni przegrywają by wygrać mógł ktoś inny a Ci przegrani przeżywają dramat porażki. W większości przypadków decydują umiejętności lecz czasami sprzyja dyspozycja dnia i chwila szczęścia. Ale najważniejsze to by poprzez sport korzystać ze zdrowego stylu życia i integrować się z innymi ludźmi.

Pomimo porażki nasze dziewczęta wracają i tak z wielkim sukcesem. Należy podkreślić fakt, że od 5 lat są niepokonane w powiecie. Niestety nie są drużyną ligową, która spotka się na treningach a pomimo to potrafią powalczyć o te najwyższe laury co świadczy o ich sile i dużym duchu walki. Jak by na to nie patrzeć i tak są ekstra kobietkami…………………..

Poniżej przedstawiamy wyniki meczy i klasyfikację końcową:

ZSO OPOCZNO – III LO TOMASZÓW MAZOWIECKI    0:2

LO KOLUSZKI – ZSP BRZEZINY    2:0

III LO TOMASZÓW MAZOWIECKI – LO KOLUSZKI    2:0

ZSO OPOCZNO – ZSP BRZEZINY    2:0

III LO TOMASZÓW MAZOWIECKI – ZSP BRZEZINY    2:0

ZSO OPOCZNO – LO KOLUSZKI    2:1

KALSYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce III LO Tomaszów Mazowiecki

II miejsce ZSO Opoczno

III miejsce LO Koluszki

IV miejsce ZSP Brzeziny

Skład drużyny z Żeromskiego: trener: Izabela Jaciubek (Aleksandra Zawada, Sylwia Kubiszewska, Agata Natkańska, Żaneta Madej, Iwona Brzeska, Anna Walaszczyk, Anna Szczepocka, Patrycja Sapelecka, Klaudia Bernacka, Ewelina Jędrzejczyk, Daria Jabłońska).