Mistrzostwa Żeromskiego w koszykówce chłopców

MISTRZOSTWA ŻEROMSKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

O PUCHAR DYREKCJI SZKOŁY MAŁGORZATY MRÓZ DUDY

Rusza turniej o Mistrzostwo Szkoły w piłce koszykowej chłopców. Do zawodów zgłoszonych zostało zgłoszonych zostało 10 zespołów reprezentujących klasy od I do III. Zawody rozgrywane będą systemem każdy z każdym w grupach A i B dwie kwarty po 5 minut każda. W rundzie III najlepsze cztery zespoły zagrają 2 kwarty po 10 minut. Głównym organizatorem i sędzią wszystkich spotkań jest Dariusz Lewandowski. Poniżej przedstawiamy rozpiskę meczy grupowych i kolejki kończącej zawody.

GRUPA A:                                                                           GRUPA B:

III A1/A2/F                                                                        III D/E

II A2                                                                                     II F/G

III B                                                                                       III C

I C                                                                                         I E/G/F

II D                                                                                        I D

I KOLEJKA:                                                                          II KOLEJKA:

II A2 – II D                                                                          II F/G – I D

III B – I C                                                                             III C – I E/G/F

III A1/A2/F – II D                                                             III D/E – I D

II A2 – III B                                                                         II F/G – III C

III A1/A2/F – I C                                                               III D/E – I E/G/F

II D – III B                                                                            I D – III C

III A1/A2/F – III B                                                            III D/E – III C

I C – II A2                                                                            I E//G/F – II F/G

III A1/A2/F – II A2                                                           III D/E – II F/G

I C – II D                                                                              I E/G/F – I D

Mecze grupowe gramy 2 x 5 minut. Mecz wygrany 2p., remis 1p.. O wygraniu decydują: punkty, bezpośredni pojedynek, małe punkty. Do kolejnej III rundy przechodzą po dwa zespoły z grupy A i B.

III KOLEJKA PÓŁFINAŁY I FINAŁY:

• 1 MECZ                                    GR.A1 – GR.B2
  • 2 MECZ                                    GR.B1 – GR.A2
  • MECZ O III MIEJSCE         P1 – P2
  • MECZ O I MIEJSCE             Z1 – Z2

Mecze III kolejki gramy 2 x 10 minut (przy remisie 5 rzutów osobistych).

Termin rozgrywania poszczególnych kolejek ustalony zostanie 17 lutego na długiej przerwie (kapitanowie proszeni o przybycie na hale!!)