Niespodzianka na koniec roku szkolnego

Koniec roku tuż, tuż. Można pomyśleć, że już nic ciekawego nie będzie organizowane  w szkołach, ale nie w Żeromskim.
Od 15 do 18 czerwca 2021 roku uczniowie KLAS AKADEMICKICH SGH – 2Cg i 2Fg zostali zaproszeni do udziału w niezwykle ciekawej formie aktywności „INNOWATORIUM” w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości. Zaoferowane zajęcia obejmowały 30 godzin dydaktycznych. W czasie ich trwania młodzież uczestniczyła w następujących kreatywnych warsztatach:

  • 15czerwca (wtorek)8:00 –10:25 Strategie przedsiębiorstw – Kamil Flig; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,
  • 16 czerwca (środa) 8:00 –10:25 Miękkie elementy zarządzania – Bartosz Majewski; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,
  • 11:00 –13:25 Finanse – Bartosz Majewski; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,
  • 17czerwca (czwartek) 8:00 –10:25 Marketing – Kamil Flig;  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,
  • 18 czerwca (piątek) 8:00 –10:25 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – Mirosław Łukasiewicz; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Zajęcia były rewelacyjne – kompetentni prelegenci urozmaicali treści ekonomiczne o ciekawe ćwiczenia. Całe warsztaty stanowiły formę cennego doskonalenia zawodowego. W piątek na zakończenie warsztatów naszych uczniów spotkała miła niespodzianka. Dyrektor Centrum Edukacji Obywatelskiej SGH pani Dorota Popowska serdecznie podziękowała uczniom za udział w wydarzeniu, następnie pogratulowała Pani Dyrektor wspaniałych uczniów i skutecznej motywacji, wielu cennych inicjatyw i kierowania placówką na najwyższym poziomie. Podkreśliła, że I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie należy do najlepszych objętych Programem KLASA AKADEMICKA SGH i otrzymuje nagrodę w wysokości 1000zł, której sponsorem jest Fundacja Promocji Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Hurrrra!!!