PIOTR KUBISZEWSKI Z INDEKSEM POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Piotr Kubiszewski, uczeń IIIc KLASY AKADEMICKIEJ SGH został laureatem IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Politechniki Warszawskiej „Zaplanuj swoją przestrzeń” i wygrał indeks na Politechnikę Warszawską.

Konkurs został zorganizowany przez Katedrę Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Zawody miały niezwykle emocjonujący przebieg. Do pierwszej części finałowej pisemnej zostało dopuszczonych 40 najlepszych po pierwszym etapie zawodników z całego kraju. W gronie tym znalazł się nasz dziś już absolwent PIOTR KUBISZEWSKI. Do ścisłego finału (części drugiej) zakwalifikowało się tylko10 uczniów, a wśród nich nasz uczeń. Piotr wszedł z dziesiątym wynikiem. To, czego dokonał w ścisłym finale zasługuje na najwyższe uznanie – odpowiadał rzeczowo, opierając się na przykładach, był opanowany. Zdobywając maksymalną liczbę punktów przesunął się z 10 na drugie miejsce. Rewelacja!!! Podczas podsumowania jurorzy nie szczędzili słów uznania zarówno dla Piotra Kubiszewskiego, jak i naszego liceum. Jaką trzeba mieć odporność psychiczną, wiarę we własne możliwości i oczywiście inteligencję emocjonalną, by dokonywać tak wielkich rzeczy. Brawo PIOTRZE.

Tylko trzem pierwszym zawodnikom przyznano tytuł laureata i indeksy wspomnianej uczelni. Sukces Piotra zaowocował jeszcze jedną cenną inicjatywą. W dowód uznania dla osiągnięć szkoły, prezentowanego poziomu wiedzy uczniów szkoła została zaproszona od nowego roku szkolnego 2019/2020 na cykl comiesięcznych trzygodzinnych wykładów „Naprawmy naszą przestrzeń” z warsztatami urbanistycznymi. To wspaniała oferta dla uczniów zainteresowanych w przyszłości pracą w administracji państwowej, działalnością samorządową.

Mocno GRATULUJEMY Piotrowi, jego Rodzicom i najbliższym wspaniałego sukcesu. Niech te Twoje zdolności, nieograniczone predyspozycje będą źródłem radości na kolejnych etapach edukacji.

B9C3.tmp POWODZENIA!!!