Wirtualna Gazetka Szkolna

wirtualna gazetka

Z przyjemnością informujemy, że działa w Naszej Szkole Wirtualna Gazetka Szkolna. Pojawia się ona na elektronicznym ekranie umiejscowionym na I piętrze. Jesteśmy jedyną szkołą w powiecie opoczyńskim, które wprowadziła to udogodnienie.

Niewątpliwą zaletą Wirtualnej Gazetki jest możliwość błyskawicznego komunikowania się z uczniami na terenie szkoły, a także uatrakcyjnienie przykazywanych wiadomości. Urządzenie to jest w stanie z powodzeniem zastąpić lub wspomóc przekazywanie informacji z użyciem tradycyjnych tablic ogłoszeniowych, ulotek czy plakatów. Mamy nadzieję, że przypadną one do gustu Naszym Uczniom i sprawdzą się. A wtedy rozszerzymy Wirtualną Gazetkę o kolejne monitory.

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

100-lecie-odzyskania-nie

Dnia  9 listopada 2018 r.  o godzinie 11.00 na hali sportowej odbędzie się apel z okazji  uroczystych obchodów 100 Rocznicy Odzyskania przez  Polskę Niepodległości. W trakcie tej uroczystości o godz. 11.11 wspólnie odśpiewamy  4- zwrotkowy Hymn Narodowy, włączając się w ogólnopolską akcję ,,Rekord dla Niepodległej”. Tego dnia wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy. Każdy uczestnik uroczystości przed rozpoczęciem apelu otrzyma od Samorządu Uczniowskiego okolicznościowy kotylion.