Sukienka, czy spodnie?

CZYLI ZAHRA FITNESS I POKAZ MODY

Nie profesjonalne modelki ani gwiazdy, a uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego,  które na co dzień nie mają do czynienia z wybiegiem, wszystkie piękne i bardzo kobiece, prezentowały ubrania Moda Vitalia  pani Anny i Marcina  Michalak. Minimalistyczne, eleganckie i  zawsze na czasie, w szlachetnych krojach i zestawach, które da się nosić i da się kupić – bo nie kosztują fortuny. Moda Vitalia  pokazała dziewczęta z Zahra Fitness o silnej osobowości, odważne, pełne pasji, ceniące niepowtarzalność i oryginalność. Mocny charakter przejawia się w niestandardowych krojach, asymetriach i rozcięciach. Dziewczętom z aparatem towarzyszył  Kacper Kucharski .

Natomiast w najnowszej męskiej kolekcji Recman pokazał się Kuba Waśkiewicz. Ta kolekcja to unikatowa kolorystyka, odważne desenie, nowoczesne myślenie o stylizacji, a przede wszystkim szlachetne i naturalne tkaniny. To właśnie dzięki tym elementom każdy mężczyzna zyska poczucie wyjątkowości.

To całkiem nowe wyzwanie, które podjęła Zahra Fitness.  W tym miejscu należy przytoczyć słowa Paulo Coelho „Pielęgnuj swoje marzenia,. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według  muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu”. Ciąg dalszy tej  współpracy zobaczyć będzie można na X Jubileuszowym Maratonie Fitness, który odbędzie się 13 marca 2018 roku o godz. 9.00 na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie. Serdecznie zapraszamy.

Opiekunem Formacji Tanecznej  Zahra Fitness jest Kasia Niewadzi.

Wielkie podziękowania kierujemy na ręce pani Anny i Marcina Michalak Moda Vitalia oraz Kucharskiphotos dzięki, którym mogliśmy przeżyć niesamowite chwile i wczuć się w role modelek.