Szusowanie na stoku narciarskim na Górze Kamieńsk

 ,,SZUSOWANIE NA GÓRZE KAMIEŃSK”

Młodzież w Żeromskim nie może się nudzić jeżeli chodzi o sport. W dniu dzisiejszym 26 lutego 20 uczniów (narciarzy i snowboardzistów) przecierało szlaki na stoku narciarskim na Górze Kamieńsk pod bacznym okiem Dariusza Lewandowskiego i Roberta Sędkowskiego. Pogoda była wspaniała cudowne słońce i poranne -1 stopień to idealne warunki dla narciarzy. Ponadto większość stoku należała do naszej grupy. Oczywiście podobnie jak na łyżwach tak i na nartach byli Ci doskonalący technikę jazdy i Ci początkujący. Upadki się zdarzały lecz nikt na to nie zwracał uwagi. Najważniejsza była świetna zabawa i frajda z jazdy. Pomimo, że niektórzy na początku wykonywali zbyt nerwowe ruchy i tak ich determinacja aby nauczyć się jak najwięcej była niesamowita.

Po trudnych początkach z czasem zauważalne były duże postępy – a już zjazd bez upadku na sam dół stoku był nie lada sukcesem. Najważniejsze że nikt z początkujących się nie poddawał i naprawdę wszystkim należą się duże brawaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Po trzech godzinach było już prawie tak:

HI HI HI HI HI HI!!!!!!

W południe wyczerpanie niektórych było dość spore i postanowili dostarczyć organizmowi kalorii (kanapki, napoje poszły w ruch). Po 30 minutach ponowne szusy, koziołki i zabawa. Wraz z uczniami naszej szkoły pierwsze kroki na nartach stawiał 5 letni Jakub Sędkowski syn pana vice dyrektora Roberta Sędkowskiego.

Kiedy skończył się czas karnetów przyszedł czas powrotu ale wszyscy pomimo zmęczenia wracali we wspaniałych humorach do Opoczna z zapytaniem kiedy kolejny wyjazd?????????????????????

W tej wspaniałej wyprawie udział wzięli uczniowie:

  • klasy I D: Katarzyna Lewocha, Dominik Cedro, Marcin Mell, Paweł Miśkiewicz, Paweł Aleksandrowicz, Marcin Kuchenbecker.
  • klasy II C: Daniel Tecław, Kinga Wijata, Klaudia Szymańska, Piotr Fabianowski, Cezary Szczegielniak,.
  • klasy II D: Bartosz Kwaśniak, Wojciech Wojciechowski, Kamil Wróbel, Dominik Kwiatkowski

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z dzisiejszej wyprawy.