Warsztaty biznesowe

Z przyjemnością informujemy, że w nagrodę za duże zaangażowanie w realizację Programu Klasa Akademicka SGH uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w warsztatach prowadzonych przez pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

14 czerwca 2022 roku uczniowie klasy IC, IF, IIF uczestniczyli w warsztatach „Sukces w finansach osobistych” poprowadzonych przez pana Sebastiana Narojczyka. Ciekawym elementem zajęć był quiz, w trakcie którego uczniowie udzielali odpowiedzi na pytania prelegenta np. „Czym dla każdego jest sukces w finansach osobistych?”. Poznali również zasady funkcjonowania konta oszczędnościowego, praktyczne metody oszczędzania pieniędzy, zasady sztuki negocjacji oraz uzyskali odpowiedź  na pytanie „Dlaczego należy w siebie inwestować?”
15 czerwca 2022 roku pan Sebastian Narojczyk przeprowadził kolejne warsztaty pt. „Praktyk biznesu”. Uświadomił młodzież, jak ważną inwestycją jest kolekcjonerstwo. Dodatkowo uczniowie poznali strategie związane z inwestycjami emocjonalnymi oraz wady i zalety tych ostatnich. Dowiedzieli się o współczesnych inwestycjach alternatywnych w kolekcjonerstwie.
Mamy jeszcze jedną ważną informację – zgodnie z zapewnieniem Dyrektor Centrum Edukacji Otwartej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie pani Doroty Popowskiej w nowym roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole będzie kolejna KLASA AKADEMICKA SGH. BRAWO!!!

                                                                                                                 Marzena Papis