Wiosną stypendia rosną! cz.II

fundacja św.mikołaja

Dnia 16.05.2019 r. po raz kolejny uczniowie klasy akademickiej SGH – I D zorganizowali akcję dobroczynną, w której  sprzedawali przeróżne słodkości na świetlicy szkolnej. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki czemu mimo wcześniejszych obaw udało się zebrać niemal 500 zł. Cała zgromadzona kwota została wpłacona na subkonto szkoły aby Fundacja Świętego Mikołaja z którą szkoła współpracuje mogła dołożyć drugie tyle w trakcie trwania akcji „Wiosną stypendia rosną”. Cieszy fakt, że uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły tak chętnie włączyli się do akcji. Efektem wspólnych wysiłków będzie roczne stypendium w wysokości 1000 zł dla następnego zdolnego ucznia naszej szkoły, którego sytuacja rodzinna bądź materialna nie pozwala na rozwijanie talentów lub zainteresowań.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia oraz darczyńcom hojnie zapełniającym puszki bo to głównie dzięki nim cel został osiągnięty.

Przy okazji już zapraszam na następny kiermasz (który już wkrótce :)) bo akcja podwajania zebranych funduszy przez fundację trwa tylko do 10 czerwca…

                                                                                 Ewa Sędkowska