Informacje o zastępstwach 23.09.2015 – Alicja Majda

Informacje o zastępstwach     23.09.2015
Nieobecny nauczyciel: Alicja Majda

23.09.2015             5                 2a2                         Zast. mat.             Grażyna Mazur – s. 74

23.09.2015            6                 1d| inf_2                  Informatyka            Uczniowie zwolnieni do domu gr. j. niem. – świetlica

23.09.2015            7                 1f2| inf_2                 Informatyka            Okienko dla uczniów

23.09.2015            8                 2a1                          Zast. mat.             Grażyna Mazur – s. 72

Zmiany w planie – Alicja Majda – 21.09.2015

Informacje o zastępstwach 21.09.2015

Nieobecny nauczyciel: Alicja Majda

21.09.2015      2l         1f1|inf_2                             76        Uczniowie przychodzą później

21.09.2015      3l         1e/g|inf_2                           60        Aneta Wijata

21.09.2015      8l         1a/b| Inf. w n.społ._2          76        Wojciech Grochulski

21.09.2015      9l          1f1|inf_1                           76        Wojciech Grochulski

Zmiany w planie – p. M. Mróz-Duda

Zmiany w planie – p. M. Mróz-Duda

15.09.2015

3l               1f1             przychodzą na 4l

5l               2f1             R. Sijer – chemia z 8 lekcji

 

16.09.2015

4l               2f1             świetlica

5l               1f1             świetlica (po 6l zwolnieni – E. Świderska – zaj. wych. na 5l w piątek 18.09, J. Pluciński – hist. i społ. – na 7l w piątek 18.09)

6l               3f1             J. Chruszczyk – zorg. matematyka

 

17.09.2015

1l – 2l          3f1             przychodzą na 3l

 

18.09.2015

3l – 4l         2f1             cała klasa chemia

Zmiany w planie – p. A. Ksyta

Zmiany w planie – p. A. Ksyta

16.09.2015

2l      3a1            przychodzą na 3l lub świetlica

3l      1f1             R. Sędkowski – przeds. z 8l

4l      3f2             R. Sijer – zorg. chemia

5l      3ge             T.Tępińska – chemia gr. 2 z 1 lekcji

6l      3ge             świetlica

7l      3f2             zwolnieni (gr. j. niem. – świetlica)

17.09.2015

1l – 2l        3f2             przychodzą na 3l

3l – 4l        2c              M. Pawlik-Prejs – j. pol. z 7 i 8l

5l               3a1            świetlica

18.09.2015

3l      2c               M. Papis – geografia z 8l

5l      1f1             G. Jędrzejczyk – religia z 9l z 22.09

6l      3ge             zwolnieni

7l      1ge            R. Sędkowski – edb z 17.09 z 2l

(w czwartek przychodzą na 3l)

Zmiany w planie – p. A. Majda

06.09.2015

2l      1f1/inf       przychodzą na 3l

3l      1ge/inf       świetlica

7l      3a1            A. Ksyta – zast. mat.

8l      1ab            zwolnieni

9l      1f1             zwolnieni

07.09.2015

6l      1c/inf         świetlica

7l      1c/inf         świetlica

8l      3a2b          G. Mazur – zast. mat.

9l      1f2/inf       zwolnieni

Zmiany w planie – A. Mazur, K. Larecka, J. Chruszczyk

Na wycieczce klasy 2d i 2c (uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę, uczą się wg swoich planów, skorygowanych z poniższymi zmianami)

08.06.2015 (poniedziałek)

2l               2f1             przychodzą na 3l

4l               2d              K. Spodzieja – fiz . zorg. – fizyka cała grupa

7l – 8l        2c              zwolnieni

7l – 8l        2a2b, 2ge  gr. p. Lareckiej – zwolnieni

09.06.2015 (wtorek)

1l – 2l        1a1b, 1a2  gr. p. Lareckiej –  przychodzą na 3l

3l               2f1             przychodzą na 4l

3l                1c              gr. p. Lareckiej – świetlica

4l – 5l         2d              K. Spodzieja – fiz. – cała grupa,   przychodzą na 3l

4l – 5l         2a1            gr. p. Lareckiej – świetlica

7l                2d              zwolnieni

10.06.2015 (środa)

2l                1a1b, 1a2  gr. p. Lareckiej – świetlica

3l                2d              przychodzą na 2l – K. Spodzieja fizyka na 2 i 3 lekcji – cała grupa

3l                2c              przychodzą na 4l

4l                1a1b          K. Wołąkiewicz – geografia z piątku 1l

4l – 5l        1c              gr. p. Lareckiej – świetlica

5l                1a2            D. Lewandowski – geografia z 1l  (przychodzą na 2l)

6l                2a1            gr. p. Lareckiej – świetlica

6l                1f3g           świetlica

7l – 8l        2a2b, 2ge  gr. p. Lareckiej – zwolnieni

11.06.2015 (czwartek)

1l – 2l         2a2b, 2ge  gr. p. Lareckiej – przychodzą na 3l

1l – 2l         2c               gr. p. Mazur – przychodzą na 3l

3l – 4l         2d              K. Spodzieja – fiz yka z piątku z 1 i 2 lekcja cała grupa

6l – 7l        2f1             A. Waśkiewicz – j. polski z 1 i 2l – przychodzą na 3l

7l                2c               zwolnieni lub świetlica (j. obce)

8l                1a1b          gr. p. Lareckiej – zwolnieni

12.06.2015 (piątek)

1l – 2l        2d              przychodzą na 3l

3l                2a2b, 2ge  gr. p. Lareckiej – przychodzą na 4l lub świetlica

3l – 4l         2f1             M. Mróz-Duda – biol. – zorg.

5l                1c               M. Pawlik-Prejs – wok z 6l

5l – 6l        1a1b          gr. p. Lareckiej – świetlica

7l – 8l         2c               gr. p. Lareckiej – zwolnieni

Zmiany w planie 18.05.2015

Karbownik, J. Grabska, K. Larecka,

Tępińska, R. Sijer, A, Garncarz, M. Kluska

Na obozie naukowym klasa 1f1 i część klasy 2f2. Pozostali uczniowie 2f2 uczą się wg swojego planu

18.05.2015 (poniedziałek)

1a1b

1l – 2l         gr. j. wł. – przychodzą na 3l

5l                G. Mazur – matematyka

1a2

1l – 2l         gr. j. wł. – przychodzą na 3l

1c

1l – 2l         gr. j. niem. n4 – przychodzą na 5l lub na 3l (gr. inf)

4l                gr j. niem. n3 i gr. j. wł. w2 – przychodzą na 5l lub świetlica (gr. inf.)

1d

1l – 2l         gr. j. niem. n4 – przychodzą na 3l

1f2

1l – 2l         gr. j. niem. n4 – przychodzą na 4l, geogr. z 3l  przeniesiona  na 4l – K. Wołąkiewicz 

1f3g

1l – 2l         gr. j. niem. n4 – przychodzą na 3l

4l               gr j. niem. n3 i gr. j. wł. w2 – świetlica

5l                edb ze środy 8l

6l                J. Pluciński – wos – zorg.

2a1

7l                J. Pluciński – zorg.

2a2b

7l – 8l        gr. p. K. Lareckiej – świetlica

2d

3l                gr. j. wł. i j. niem. – przychodzą na 4l lub świetlica (gr. inf/1)

2f1

3l                gr. j. wł. i j. niem. – świetlica

7l – 8l        zwolnieni

2f2

4l – 5l      cała pozostała grupa – J. Grabska z 7 i 8 lekcji, po angielskim zwolnieni

2ge

przychodzą na 4l