Anna Pręcikowska-Skoczylas dyrektor I LO wśród wyróżnionych podczas Jubileuszu 120-lecia SGGW w Warszawie
Dnia 11 czerwca 2026 r. Anna Pręcikowska-Skoczylas oraz p. Monika Śpiewak uczestniczyły w Jubileuszu 120-lecia…
troyek2026-06-22















