Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów…

Ta myśl Kartezjusza w pełni oddaje ideę Narodowego Czytania Quo vadis Henryka Sienkiewicza. To już piąta edycja tego przedsięwzięcia, które organizowane jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. W poprzednich latach czytano Pana Tadeusza Adama Mickiewicza, dzieła Aleksandra Fredry, Trylogię Henryka Sienkiewicza i Lalkę Bolesława Prusa.

W tym roku wspólne czytanie odbędzie się 3 września 2016 roku od 15.00 do 18.00 na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Opocznie-współorganizatora akcji. W przedsięwzięciu wezmą udział lokalne władze, nauczyciele i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego.

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów (szczególnie pierwszoklasistów:)) oraz członków  Koła Kabaretowo-Teatralnego Spontan na spotkanie organizacyjne 26 sierpnia o godzinie 10.00 w sali nr 57.

nc_plakat_b1

1A1  (pol-hist-wos)
1A2  (j.obcy-geogr-wos)
Lp Nazwisko, imię
1. Bogatek, Agata Maria
2. Bukarewicz, Natalia Dorota
3. Dębska, Natalia
4. Drynkowska, Magdalena Wioleta
5. Franczak, Ewelina Renata
6. Gwóźdź, Paulina Klaudia
7. Komur, Kinga Karolina
8. Kowalska, Natalia Patrycja
9. Liziniewicz, Wiktoria Daria
10. Łukasik, Rafał Krzysztof
11. Madej, Wiktoria Maria
12. Nowakowska, Magdalena Natalia
13. Nowicka, Klaudia Weronika
14. Nowicki, Jakub Adrian
15. Owczarek, Weronika Anna
16. Płóciennik, Martyna
17. Półchłopek, Weronika
18. Rogulska, Kinga
19. Rzońca, Kacper Mariusz
20. Sieroń, Patrycja Julia
21. Składowska, Klaudia Patrycja
22. Skorupa, Magdalena Zofia
23. Szczegielniak, Krzysztof
24. Ścierska, Julia Maria
25. Śmigiel, Angelika
26. Tokarska , Martyna
27. Twardowska, Katarzyna Maria
28. Wasiak, Aleksandra
29. Wasilewska, Kinga Katarzyna
30. Waszkiewicz, Aleksandra Roksana

 

1B  (pol-obcy-hist-wos)
1E  (pol-obcy-bio)
Lp Nazwisko, imię
1. Adamus, Bartłomiej Stefan
2. Bartyzel, Aleksandra
3. Ciesielski, Maciej Antoni
4. Cieślik, Konrad Robert
5. Czuban, Maciej Wojciech
6. Jarząb, Wiktoria
7. Jaworski, Dawid Marek
8. Karbownik, Katarzyna
9. Karbownik, Małgorzata
10. Kozera, Bartłomiej Dominik
11. Kucharska, Dagmara Magdalena
12. Łukasik, Paulina Natalia
13. Mijas, Zuzanna Irena
14. Miko, Klaudia
15. Mochola, Kacper Szymon
16. Myślińska, Natalia Maria
17. Nojek, Klaudia Justyna
18. Nowak, Aleksandra Anna
19. Orzechowski, Kamil Dominik
20. Pązik, Marzena
21. Piekarska, Nikola
22. Raczyński, Patryk -
23. Rogulska, Patrycja
24. Samek, Izabella Katarzyna
25. Skorłutowska, Katarzyna Anna
26. Skulska, Daria
27. Sobczyk, Karolina
28. Sobolewski, Łukasz Przemysław
29. Sroka, Dominik Jarosław
30. Szczepaniak, Magdalena Małgorzata
31. Urbanowicz, Wiktoria Izabela
32. Wereszka, Martyna
33. Wiatrowski, Bartłomiej
34. Wiktorowicz, Michał Adam
35. Wiktorowicz, Paulina Maria
36. Woźniak, Weronika

 

1C1  (mat-geogr-fiz)
1C2 (mat-geogr-inf)
Lp Nazwisko, imię
1. Baran, Patryk
2. Białas, Wojciech
3. Domański, Adam Stanisław
4. Firmowski, Rafał Piotr
5. Gajewski, Krzysztof Paweł
6. Gapys, Karol Jan
7. Giermakowska, Klaudia Wiktoria
8. Górski, Bartosz Michał
9. Jurek, Weronika Natalia
10. Kalińska, Karolina Patrycja
11. Knapińska, Monika Paulina
12. Komorowska, Izabela Agnieszka
13. Konewka, Angelika
14. Kotusiewicz, Monika Barbara
15. Kowalczyk, Anita
16. Kubiszewski, Piotr Zdzisław
17. Kuleta, Klaudia Wiktoria
18. Mastalerz, Jakub Kacper
19. Mijas, Aleksandra
20. Oszczęda, Aleksandra
21. Pielas, Sebastian
22. Pietrzyk, Natalia Maria
23. Safaryan, Artur
24. Słowicka, Paulina
25. Sokołowski, Nikodem Robert
26. Starnawska, Patrycja Dominika
27. Stępień, Piotr Stanisław
28. Stuleblak, Izabela Wiktoria
29. Walasik, Maja Sylwia
30. Więcek, Aleksandra Natalia
31. Wróbel, Arkadiusz Łukasz
32. Zych, Wojciech

 

1D1  (mat-fiz-inf)
1D2 (mat-fiz-chem)
Lp Nazwisko, imię
1. Białas, Wiktor Szymon
2. Błażejewicz, Jakub Wiktor
3. Bolek, Jakub Kazimierz
4. Chmieliński, Marcin Tomasz
5. Defratyka, Maciej
6. Gwizdoń, Aneta Beata
7. Jędrzejczak, Aleksandra
8. Jurek, Damian
9. Kołodziejczyk, Krzysztof
10. Konecki, Jakub
11. Kowalczyk, Julia Katarzyna
12. Kowalczyk, Mikołaj Jan
13. Latocha, Tobiasz Jakub
14. Malczewska , Weronika Maria
15. Mastalerz, Piotr
16. Panfil, Julia Magdalena
17. Popecki , Michał Mikołaj
18. Ptaszek, Michał
19. Purgat, Michał
20. Rakoczy, Dawid
21. Sitnik, Alicja
22. Składowski, Arkadiusz
23. Skorupa, Patryk Jakub
24. Śmigiel, Zuzanna Maria
25. Świdziński, Karol Piotr
26. Tomczyk, Antoni Aleksander
27. Urbańczyk, Weronika Anna
28. Walczak, Adam Julian
29. Wasilewski, Szymon
30. Wiktorowski, Cyprian Bartłomiej
31. Wilk, Marcin
32. Wrońska, Sandra

 

1F1 (biol-chem-mat)
Lp Nazwisko, imię
1. Biazik, Zuzanna Anna
2. Budzyński, Kacper
3. Ciecierska, Kinga Katarzyna
4. Czerczak, Weronika Anna
5. Firmowska, Izabela
6. Gajewska, Aleksandra
7. Gąsiorowski, Borys Wiktor
8. Grabska, Agata Weronika
9. Grabski, Szymon Paweł
10. Kmiecik, Rafał Adam
11. Korycka, Aleksandra Anna
12. Kowalska, Patrycja Samanta
13. Kowalska, Sandra Aneta
14. Kołodziejczyk, Anna Marta
15. Kołodziejczyk, Laura Wiktoria
16. Krajewska, Natalia Aleksandra
17. Kubicz, Wiktoria Małgorzata
18. Kucharska, Weronika Natalia
19. Nieć , Oliwia Maria
20. Oratyńska, Aleksandra
21. Patynowska, Julia Paulina
22. Ryba, MIchał Józef
23. Siniarski, Seweryn Cezary
24. Słodkowska, Julia Katarzyna
25. Słowicka, Aleksandra Anna
26. Stępień, Karolina Wiktoria
27. Szulc, Karolina
28. Wiktorowicz, Justyna Maria
29. Wiktorowicz, Oliwia Wiktoria
30. Wilk, Bartosz Paweł
31. Wojtarek, Emilia Karolina
32. Zawada, Wiktoria Zofia
33. Zięba, Wiktoria Aleksandra

 

1F2  (biol-chem-mat)
1G (biol-chem-geogr)
Lp Nazwisko, imię
1 Białecka , Zuzanna
2 Biskup, Marta
3 Brola, Milena Magdalena
4 Brzózka, Monika
5 Deka, Patrycja Gabriela
6 Głąbińska, Weronika Maria
7 Grzesińska, Weronika Oliwia
8 Kluk, Justyna
9 Kopacz, Dominika Natalia
10 Krawczyk, Luiza Marcelina
11 Krzysztofik, Wiktoria Elżbieta
12 Madej, Monika
13 Malinowska, Małgorzata Maja
14 Melka, Klaudia Anna
15 Pancer, Julia Krystyna
16 Pietrzyk, Wiktoria Klaudia
17 Stańczyk, Izabela
18 Stępniak, Julia Ewa
19 Urbańczyk, Julia Wiktoria
20 Włodarczyk, Sylwia
21 Zych, Klaudia Wiktoria

 

 

DNIA 5.07.2016 ROKU (WTOREK) O GODZINIE 1130

NA HALI SPORTOWEJ

ODBĘDZIE SIĘ

UROCZYSTE WRĘCZENIE ŚWIADECTW MATURALNYCH

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY

1-23 CZERWCA 2016 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

 SEKRETARIAT: 8 00-15 00

 

24-30 CZERWCA 2016 ROKU – PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 8 00 – 14 00

 

 4 LIPCA 2016 ROKU – PUBLIKACJA WSTĘPNEJ LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH

DO GODZINY 1200


4 LIPCA 2016 ROKU  –  PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 12 00 – 15 00

 

5-8 LIPCA 2016 ROKU  –  PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

PRACOWNIA NR 60 ( I PIĘTRO): 8 00 – 14 00

11 LIPCA 2016 ROKU  –  PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW

SEKRETARIAT: 8 00-15 00

12 LIPCA 2016 ROKU  – PUBLIKACJA LIST PRZYJĘTYCH

GODZINA 12 00

 

 

 

PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW:

- ŚWIADECTWO I ZAŚWIADCZENIE Z EGZAMINU GIMNAZJALNEGO   W ORYGINALE,
– DWA ZDJĘCIA PODPISANE (imię i nazwisko, data urodzenia, pełny adres  z kodem pocztowym)