W piątek 1 grudnia uczniowie szkół ponadpodstawowych z całego regionu wzięli udział w finale Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS zorganizowaną przez Wojewódzką Stację Sanitarno–Epidemiologiczną w Łodzi we współpracy z Regionalnym Centrum Polityki Społecznej. Data nie jest przypadkowa ponieważ pierwszego grudnia przypada Światowy Dzień AIDS. W tegorocznej Olimpiadzie brało udział ponad 300 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Wrzosek, Tatiana Nowak, Kacper Sobczyk, Mikołaj Szewczyk i Wiktor Wiśniewski. Naszym uczniom nie udało się zdobyć głównej nagrody ale poszerzyli swoją wiedzę z zakresu zapobiegania zakażeniom HIV i kształtowania pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z chorobą AIDS.
Popularne
- Anna Pręcikowska-Skoczylas dyrektor I LO wśród wyróżnionych podczas Jubileuszu 120-lecia SGGW w Warszawie 2026-06-22
- Nikodem Deka w gronie stypendystów Marszałka Województwa Łódzkiego 2026-06-22
- Roztańczone, utalentowane, niezastąpione- „Żeromki” aktywnie promują szkołę 2026-06-22
- Wycieczka na Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie 2026-06-15
- DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO, MUZYKI I INTEGRACJI – ŻEROM 2026 2026-06-15
Recommended For You
Aktualności
Anna Pręcikowska-Skoczylas dyrektor I LO wśród wyróżnionych podczas Jubileuszu 120-lecia SGGW w Warszawie
2026-06-22
Anna Pręcikowska-Skoczylas dyrektor I LO wśród wyróżnionych podczas Jubileuszu 120-lecia SGGW w Warszawie
Aktualności
Nikodem Deka w gronie stypendystów Marszałka Województwa Łódzkiego
2026-06-22







